NUMEROLOGIA – DROGA ŻYCIA 9

Jak obliczyć Drogę Życia właściwą dla siebie, przedstawiam w artykule pt.: JAK WYLICZYĆ DROGĘ ŻYCIA. Tam poznacie wszystkie metody obliczania wibracji Drogi Życia. W dzisiejszym artykule została przedstawiona charakterystyka Drogi Życia nr 9.

Numerologiczna dziewiątka to idealista, humanista, osoba światła i wykształcona. Wierzy w nowy i lepszy świat, w którym wszyscy będą szczęśliwi i buduje go bezinteresownie i w poczuciu, że czyni to dla ludzkości. To z kolei stanowi źródło jej wewnętrznego bogactwa. Dziewiątki są osobami posiadającymi dużą intuicję, co przekłada się z kolei na to, iż ludzie chętnie powierzają im swoje tajemnice. Mają dużo współczucia dla innych, pociąga je metafizyka, okultyzm i poszukiwania intelektualne.

Dziewiątki muszą jednak uważać, aby nie brać na swoje barki zbyt dużo problemów, bowiem całkowicie się nim poddają i nie potrafią odróżnić komu naprawdę można pomóc, a komu nie. Bardzo często zbyt mocno identyfikują się z cierpieniem innych. To w konsekwencji może doprowadzić do zanegowania samego siebie, a to z kolei już prosta droga do frustracji i dyskomfortu wewnętrznego, który spowodowany jest świadomością, że dziewiątki ani nie przeżyją własnego życia, ani nie pomogą wszystkim, którzy tego potrzebują. To jest właśnie lekcja, którą dziewiątki mają do odrobienia. Muszą się one nauczyć żyć ze swoją potrzebą niesienia pomocy innym, ale w taki sposób, aby nie zapomnieć o sobie. Jeśli zrezygnują z własnego rozwoju, wówczas nie mają czym dzielić się z innymi.

Droga życia numer dziewięć to droga misjonarzy oraz tych, którzy podróżują, aby wzbogacić innych swoją wiedzą. Dziewiątka to również droga próby, wskazująca na to, że im wyżej wchodzimy, tym napotykamy więcej trudności. Tym samym zapewnia ona szczodrość, dobroć, tolerancję, uwagę, altruizm oraz zdolności psychiczne. Droga dziewiątek to przede wszystkim bilans z poprzednich wcieleń, ewolucja i poznawanie nowych obszarów życia.

Negatywne dziewiątki są osobami upartymi i egoistycznymi, ale także niecierpliwymi i kłamliwymi. Bardzo często myślą tylko o sobie, co w rezultacie doprowadza do tego, że tracą wiarę. Irytują się, gdy ich polecenia nie są wykonywane natychmiast i z najwyższą dokładnością. Bardzo często są złośliwe, podejrzliwe, pasywne i ulegają wpływom. Stają się wówczas lękliwe i nieśmiałe. Gniew komunikują przez zwolnienie tempa, co często jest mylone z lenistwem. Jest to wówczas jasny sygnał, że dziewiątka chce wypowiedzieć swój własny punkt widzenia.

Bez względu na to, czy dziewiątki wibrują pozytywnie, czy negatywnie, są one wystawione na ekstremalne emocje, co prowadzi często do zaburzeń na tle nerwowym.

Dziewiątki mają na ziemi misję do spełnienia w postaci służby ludzkości. Ich celem jest przenikanie tajemnic natury ludzkiej oraz zgłębianie wiedzy, która jest niedostępna percepcji zmysłowej. Jeśli dziewiątki osiągną sukces poprzez negatywną postawę to mimo, iż spełnią się materialnie, to ich życie będzie krótkie i ubogie duchowo. Dlatego wyzbycie się potrzeb materialnych, które są niepotrzebnym bagażem, często bywa konsekwencją zdobytej przez dziewiątki mądrości.

Pozytywne dziewiątki w życiu uczuciowym są dobrymi, czułymi i uważnymi partnerami. Zaś negatywne, stają się osobami niewiernymi i niemoralnymi, które wykorzystują partnera i dążą do dominacji. Jednak bez względu na to, czy dziewiątki wibrują pozytywnie czy negatywnie, zawsze mają potrzebę nieustannego potwierdzania, że są kochane.

W dzieciństwie dziewiątki czuły się nieważne, bowiem ich potrzeby spychane były na dalszy plan. Bardzo często zdarza się, że dziewiątki odgrywają role z dzieciństwa w późniejszym, dorosłym już życiu. Prowadzi to do powstania trudności związanych z dokonywaniem wyborów, kiedy nawykowo izolują się od własnych potrzeb.

Dziewiątki bardzo dobrze radzą sobie z długiem karmicznym władzy oraz z długiem pracy, często przepracowując go w działalności społecznej. Problemy pojawiają się natomiast z długiem wolności, przez wzgląd na własną silną niezależność.

Zdrowotnie dziewiątki powinny uważać na: wewnętrzne narządy płciowe, układ krążenia, nerki i gardło.

Zawodowo dziewiątki znakomicie odnajdą się w takich dziedzinach, jak: malarstwo, taniec, teatr, muzyka i kino. Są wspaniałymi artystami, ale także magami, hipnotyzerami, mediami i okultystami. Odnoszą one sukcesy także w dziedzinach nauk humanistycznych takich, jak: psychologia czy filozofia, prawo i medycyna, dzięki swoim umiejętnościom obserwacji i oceny, otwartości, równowagi, a także dociekliwości. Sukces zawodowy przychodzi im wcześnie pod warunkiem, że nie będą przedkładać przyjemności życia nad obowiązki.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply