KRYSZTAŁ DUSZY – DROGA DO POŁĄCZENIA Z DUSZĄ

W tym artykule kontynuuję tematy i podejmuję zagadnienia, o które prosiliście mnie, abym poruszyła, w kwestii Kryształu Duszy. Zapraszam do lektury.

AKTYWACJA KRYSZTAŁU JAKO DOŻYWOTNI PAKIET ROZWOJOWY

Co to oznacza, że Kryształ to dożywotni pakiet rozwojowy. Jest to moje określenie na rolę i funkcję w naszym życiu, jaką pełni Kryształ. Mianowicie każda osoba, która przeszła zabieg Aktywacji Kryształu, ważne aby zdała sobie sprawę z powagi i niesamowitych możliwości, jakich dozna w ciągu całego swojego życia. Bowiem konsekwencje tego procesu nie kończą się w dniu zabiegu, lecz tak naprawdę dopiero się zaczynają. Z każdym kolejnym dniem, miesiącem i rokiem, wasze zdolności, umiejętności duchowe, predyspozycje duszy i niesamowite zmiany wewnętrzne, zaczną stopniowo ujawniać się w ciągu życia.

Musicie nawet wiedzieć, iż tak naprawdę rola Kryształu nie kończy się w tej inkarnacji, ponieważ z moich analiz i badań wynika, iż osoby z Kryształem aktywowanym w tym wcieleniu, rodzą się w kolejnej inkarnacji, już w ciele z Kryształem. Dzieje się tak dlatego, iż po pierwsze siła duchowa i zasób jej energii diametralnie wzrasta, co przekłada się na wzrost potencjału duszy. Dusza z wyższym potencjałem, będzie szukała w kolejnej inkarnacji ciała, z dostosowanym odpowiednio do jej struktur kodem energetyczno-duchowym. Kolejna kwestia to taka, iż posiadając duży zasób energii, po śmierci dusza będzie miała wystarczająco dużo energii, aby przejść przez wszystkie warstwy astralne i dotrzeć do źródła bez przeszkód.

Tak jak widzicie zatem, jest to niesamowity potencjał, jaki nosi w sobie Kryształ. Z obserwacji osób, które przeszły u mnie zabieg Aktywacji Kryształu, mogę powiedzieć, iż już w pierwszym roku po zabiegu zachodzi mnóstwo zmian, od wejścia na zupełnie inne ścieżki samorealizacji zawodowej, odkrycia w sobie nowych zdolności, lub pogłębienia dotychczasowych. Natomiast po dwóch latach zachodzi duże przyspieszenie rozwojowe, gdzie często dochodzi do bardzo dużych transformacji wewnętrznych. Oczywiście te zmiany są bardzo indywidualne czasowo i uzależnione są od tego, czy dana osoba w ogóle cokolwiek praktykuje, czy też nie.

DLACZEGO ZMIANY PO KRYSZTALE U LUDZI ZACHODZĄ W RÓŻNYM CZASIE

Osoby, które przechodzą proces Aktywacji Kryształu są zróżnicowane pod względem wieku, płci oraz stanu wewnętrznego. Każda z nich trafia na innym etapie swojego życia, posiadając bardzo często przy okazji wiele różnych problemów osobistych. To natomiast często przekłada się na formę blokad, jakie te osoby noszą na swojej energetyce, oraz na pozostałych strukturach ciał subtelnych. Osoby, które już dłuższy czas praktykują różne techniki uwalniania i oczyszczania siebie, z reguły szybciej odczuwają pełen potencjał Kryształu, gdyż nie muszą mierzyć się z koniecznością uporządkowania siebie i swojego życia.

Krąży pogląd, że Kryształ powinniśmy aktywować dopiero wtedy, kiedy uporamy się ze swoimi blokadami podświadomości, emocjonalnymi oraz kiedy oczyścimy swoje czakry i doprowadzimy je do harmonii. Moi drodzy nie jest to regułą, gdyż to zależy od gotowości i woli danej osoby. Powiem szczerze, że większość osób, które przeszły u mnie zabieg Aktywacji Kryształu, były w trudnym momencie swojego życia. Począwszy od toksycznych związków partnerskich, przez toksyczną pracę, aż po stany depresyjne i uzależnienia od różnych używek. Ponadto większość posiadała na sobie ciężkie obciążenia energetyczne, które nie jednokrotnie doprowadzały ludzi do bankructwa i totalnego dołka życiowego. Po aktywacji Kryształu następowało stopniowe wychodzenie z trudności życiowych, w zależności od powagi sytuacji i poziomu rezyliencji danej osoby. Jednak dużo szybsze, niż u osób z czakrami.

Gdyby patrzeć pod kątem poukładania siebie i swojego życia, to większość ludzi nigdy w życiu nie zdecydowałaby się na ten krok. W związku z tym moim zdaniem to tylko wymówka do tego, aby uniknąć podjęcia decyzji o Aktywacji Kryształu, bardzo często wynikające z lęku i strachu przed nieznanym. Jedną taką recenzję kochani poznacie w artykule, w którym zamieszczę opinie osób po tym zabiegu. Także sami zobaczycie jak różne będą doświadczenia, lecz często powielające się korzyści po Aktywacji Kryształu.

Pamiętajcie, że po aktywowaniu rdzenia duszy, to Dusza zaczyna prowadzić Was w drodze samopoznania i układania się w swoim życiu. Jeśli wyrazicie wolę poddania się jej kierownictwu i zrozumiecie, że każde doświadczenie czegoś was uczy i kształtuje waszą osobowość, wówczas nie będziecie mieć żadnych wątpliwości, czy podejść do procesu Aktywacji Kryształu Duszy.

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA A KRYSZTAŁ

Poprzez swoje funkcje Kryształ sprawia, iż stajemy się istotami niezależnymi energetycznie. Nie zawsze ta wolność jest dla wszystkich zrozumiała i korzystna, bowiem po zabiegu Aktywacji Kryształu należy wziąć pełną odpowiedzialność za to, co się w nas i wokół nas dzieje. Natomiast niektóre osoby, które nie potrafią wyjść poza rolę ofiary, na której żerują inni ludzie, czy istoty, utyka w swoim rozwoju i nie wykorzystuje potencjału Kryształu. Nie oznacza to, że on nie działa. Bardziej znaczy to, iż ta osoba myśli, że on nie działa. Musicie wiedzieć, iż mając Kryształ nikt, ani nic nie jest w stanie się pod was podpiąć, ani zabrać wam energii. Może jedynie wyrządzić krzywdę emocjonalną, zdenerwować was, czy zasmucić, bądź wprowadzić w inne stany emocjonalne. Natomiast nie zabierze wam waszej życiowej energii, ani nie sprawi, że obniżycie swoje wibracje poprzez klątwę, czy złorzeczenie.

Zatem zrzucanie winy na innych za swoje niepowodzenie, to pierwszy i najgorszy krok, jaki można zrobić w swojej pracy nad sobą. Utkniecie wtedy w rozwoju, obwiniając wszystko i wszystkich za swoje niepowodzenia.

Musicie mieć świadomość tego, że osoba z Kryształem nie staje się formą boga, lub istoty nie z tej planety. To normalni ludzie, z krwi i kości, którzy mają prawo płakać, krzyczeć, śmiać się i denerwować. Różnica jest tylko taka, iż ich struktury energetyczne pracują stabilniej i sprawniej. W celu zrozumienia tego procesu ważne jest, abyście wiedzieli, iż każdy człowiek składa się z 12 ciał subtelnych, w tym ciała emocjonalnego, mentalnego, podświadomego, eterycznego, fantomowego itd. Ciało odpowiedzialne za system energetyczny zostaje przy Krysztale ustabilizowany, zatem tym ciałem nie musicie się zajmować. Jednak pozostaje jeszcze 11 ciał subtelnych, które każdego dnia mają na was wpływ.

Najczęściej najwięcej blokad i problemów sprawia nam ciało podświadome, które zawiera zapisy naszych wierzeń, poglądów, zasad i programów podświadomości, które to w głównej mierze nami rządzą w codziennym funkcjonowaniu. Zatem to ta sfera, nad którą powinniśmy najintensywniej pracować. To ciało podświadome ma niesamowity wpływ na nasze emocje i myśli.

Pamiętajcie, że w sytuacji konfliktowej, to najpierw poruszona zostaje nasza część energetyczna, która uderza w nasze ciało, następnie przy okazji zostają w nas poruszone nasze programy podświadomości, które następnie przekładają się na utworzenie się określonych myśli, a na końcu dopiero pojawia się emocja. Zatem jak widzicie część z takiej sytuacji zabezpiecza Kryształ, który tworząc bańkę ochronną energetyczną sprawia, że część energetyczna nie wnika w nas, tym samym spokojniej reagujemy na sytuację kryzysową.

Natomiast drugą rolę gra ciało podświadome. Im więcej w nim blokad, tym intensywniej reagujemy w konfliktowej sytuacji. To tak jak się mówi, że ktoś naciska odpowiednie guziczki w nas i powoduje pewne nasze reakcje. I to jest właśnie to o czym mówię, że reagujemy na sytuacje zewnętrzne, na podstawie swojego wnętrza.

Emocje to wypadowe tych sytuacji. Im bardziej oczyścicie się ze swoich lęków, obaw, negatywnych przekonań, fanatycznych wierzeń, tym łatwiej i przyjemniej będzie Wam się żyło.

Zatem zabieg Aktywacji Kryształu to nie panaceum na życie miodem i mlekiem płynące, lecz panaceum na wszelkie energetyczne ingerencje oraz stały poziom energii, co pozwala nam zyskać więcej motywacji i siły oraz niezależności, aby pokonywać na co dzień wszelkie trudności życiowe.

SOMATYZACJA EMOCJONALNA A KRYSZTAŁ

Kolejna ważna kwestia, zarówno dla osób, które już posiadają Kryształ, jak i dla tych, którzy zamierzają przejść ten proces. Część z Was zapewne wiele razy uznała, iż ma problemy z daną czakrą, gdyż w jej przestrzeni czuła bóle cielesne i nieprzyjemne doznania. I owszem, przy czakrach jest to intensywniejsze oraz częstsze. Natomiast moi drodzy, mając Kryształ część takich doznań znika, np. nieprzyjemne mielenie w żołądku i na przestrzeni dawnego splotu słonecznego, jeśli akurat sytuacja i źródło problemu było energetyczne.

Natomiast mając Kryształ może się wam zdarzyć, że odczujecie w tej przestrzeni ból, czy nieprzyjemne odczucia, jak i w innych częściach ciała. I tutaj w tym momencie musicie wiedzieć, że nie jest to związane z żadnym zastosowaniem działań magicznych, czy żadnego podpięcia się kogokolwiek do waszych struktur energetycznych, lecz albo wynika z problemów zdrowotnych i biologicznych, bądź wynika z tzw. somatyzacji emocjonalnej. To ważna rzecz i proszę Was abyście to zapamiętali. Emocje, które są kumulowane, bądź jest ich na tyle dużo, że nie radzimy sobie z tym, potrafią somatyzować się na nasze ciało fizyczne w postaci chorób fizycznych, jak i doznań bólowych.

Polecam wam zainteresować się taką dziedziną, jak totalna biologia, która świetnie wyjaśnia nam konflikty emocjonalne, oraz jak one przekładają się na choroby w naszym ciele fizycznym. Wówczas mając Kryształ jesteście pewni, że wasze odczucia to nie ingerencja energetyczna, lecz problem zdrowotny. Moi drodzy z mojego doświadczenia wiem, że trudne emocje i programy potrafią w nas tworzyć stany chorobowe. Dlatego należy nauczyć się różnymi technikami dbać o ciało i emocje oraz przepracowywać nasze programy i schematy.

ENERGIA SEKSUALNA PO ZABIEGU AKTYWACJI KRYSZTAŁU

Jednym z pytań z Waszej strony była kwestia zachowania się energii seksualnej po Aktywacji Kryształu. Po pierwsze należy wiedzieć, iż w trakcie aktu seksualnego następuje połączenie partnerów na kilku poziomach. Oczywiście potrzebne będzie tutaj ponowne zobrazowanie, jak to wygląda przy czakrach, a jak przy Krysztale.

Biorąc pod uwagę aspekty energetyczne, przy czakrach podczas aktu seksualnego łączymy się z partnerem seksualnym na poziomie czakr, gdzie następuje wymiana energii i tworzenie połączeń energetycznych, zwłaszcza na poziomie czakry sakralnej. To następnie przekłada się na kwestie przepływów energetycznych. Albo więcej oddajemy energii poprzez czakry, albo ją pobieramy więcej, bądź jest ta wymiana równa. To zależy od relacji. Przy okazji tegoż aktu seksualnego dochodzi do połączenia partnerów, również na poziomie komórkowym, poprzez nadpisanie swoich energo-informacji w drugim partnerze, tzw. telegonia.

Kolejnym elementem jest połączenie na poziomie pozostałych ciał subtelnych, jak np. emocjonalnym (tutaj doznania emocjonalne związane z uczuciami do partnera) czy np. na poziomie fizycznym (doznania cielesne). Pamiętajcie, że nasz główny system energetyczny zawsze ma również wpływ na nasze pozostałe ciała subtelne, czyli właśnie między innymi ciało emocjonalne, mentalne, fizyczne, czy nawet ciało duszy. Jeśli relacja jest bardzo wzniosła duchowo, to te kwestie nadpisują się w tym ciele intensywniej.

Jeśli natomiast mamy Kryształ dzieje się wszystko tak samo, oprócz kwestii takiej, że nie tworzą się warunkowe połączenia energetyczne, gdyż nie mamy już konstruktów, do których mogłaby druga osoba się podpiąć i przez które byśmy mieli tę energię wytracać, czyli pierścieni czakralnych. Oczywiście przekazanie energii z Kryształu następuje do drugiej osoby, ale nie dochodzi do utworzenia nici energetycznej i stałego kanału. Zatem bez waszej zgody nie jest druga strona w stanie pobrać od was energii. Natomiast następuje nadpisanie energii seksualnej w postaci telegonii, jak również łączymy się z drugą osobą na poziomie pozostałych ciał subtelnych.

Co to powoduje. Przede wszystkim przy czakrach możemy być bardziej podatni na wpływy drugiej osoby, właśnie dzięki temu połączeniu energetycznemu, oraz wytracać przez to energię. Natomiast przy Krysztale tego nie ma.

Po zabiegu Aktywacji Kryształu akt seksualny staje się inny, niż przy czakrach. Trudno do końca opisać w jaki sposób inny, ja nazwałabym go bardziej czystym. Czystym w znaczeniu energetycznym i duchowym. Bowiem relacje partnerów, z którymi jesteśmy dłużej, po Krysztale mocno się weryfikują. Dzieje się to z racji nie tworzenia się właśnie warunkowych połączeń energetycznych. To sprawia, że jeśli dwoje ludzi jest ze sobą w związku z pozycji przywiązania, a nie ma już aspektów miłości, wówczas po czasie seks w takim związku może stać się mniej ekscytujący lub wręcz może dochodzić do odsunięcia się dwoje osób od siebie.

Oczywiście przy czakrach też to się dzieje, choć tutaj jest do bardziej intensywne. Natomiast jeśli dwoje ludzi się kocha, to choć jedna osoba ma tylko Kryształ, wówczas następuje wznoszenie się relacji między dwojgiem partnerów, gdyż energia Kryształu jest dużo bardziej intensywna i czysta. Wówczas seks staje się bardziej duchowy i emocjonalnie budujący. Ponadto zachodzi zjawisko podnoszenia poziomu energetycznego partnera z czakrami, gdyż wpływy Kryształu i jego intensywności powodują mimochodem stopniowe oczyszczanie drugiej osoby oraz pobudzanie jej do rozwoju. O tym jeszcze opowiem w dalszej części artykułu.

Moi drodzy, nie ważne czy relacja jest partnerska, czy tylko koleżeńska, czy przyjacielska, Kryształ prędzej czy później zweryfikuje jej rodzaj. Wszelkie iluzje zostaną dużo szybciej ujawnione, niż miałoby to miejsce przy czakrach.

KUNDALINI A KRYSZTAŁ DUSZY

Temat kundalini to kolejne z Waszych pytań. Jest to dość obszerny temat, sam w sobie. Zatem w tym artykule nie będę opisywała całego zjawiska. Jest sporo literatury w tym temacie. Natomiast zapewne większość z Was łączy temat kundalini z czakrami. Moi drodzy moje zdanie w temacie kundalini jest takie, iż dla nas, osób zachodu, jest to dość trudny proces do osiągnięcia, a nawet jeśli byśmy byli w stanie go osiągnąć, to wierzcie mi, nie bylibyście w stanie w większości przypadków funkcjonować w codziennej rzeczywistości materialnej.

Moi drodzy, co innego praktyki stosowane przez osoby, które poświęcają całe swoje życie na medytację i kontemplację oraz dążenie do oświecenia, a co innego osoby, które chcą po prostu żyć „normalnie”, w spokoju, harmonii i dobrej i ukształtowanej świadomości.

Proces kundalini dla osób z czakrami jest możliwy, jednak trzeba zdać sobie sprawę z konsekwencji dążenia do jego aktywacji. Przede wszystkim dla osób z zachodu, szczególnie osób po sakramentach kościelnych, ten proces może być niebezpieczny. Jeśli nie zostaną wcześniej zdjęte pieczęci kościelne z czakr, wówczas intensywnie przepływająca energia kundalini, może napotkać duże blokady na drodze systemu energetycznego. To w konsekwencji może doprowadzić nawet do chorób psychicznych. Poza tym przy aktywowaniu tego procesu, trzeba również dbać holistycznie o siebie i swoją psychikę, aby nie doprowadzić do odlatywania i wypaczenia psychiki.

Przy Krysztale nie dochodzi do efektu kundalini, gdyż nie mamy pierścieni czakralnych i nasz system energetyczny funkcjonuje inaczej. Przy Krysztale dochodzi do sytuacji stopniowego, dostosowanego do świadomości danej osoby przebudzenia.

Poza tym musimy tutaj zadać sobie pytanie, co dla kogo oznacza przebudzenie duchowe. Moi drodzy dla nas, abyśmy mogli w komforcie żyć i się realizować, najważniejsze jest najpierw stopniowe przebudzenie świadomości, które następnie powinniśmy wykorzystywać w stopniowym dążeniu do przebudzenia duchowego.

Podsumowując ten temat uważam osobiście, że powinniśmy z rozwagą podchodzić do procesu kundalini. Jeśli koniecznie chcecie mieć czakry i praktykować kundalini, wówczas oczyśćcie najpierw swoje czakry z wszystkich blokad i przede wszystkim przy okazji pracując nad swoją psychiką i emocjonalnością, aby uniknąć popadnięcia w fanatyzm duchowy i ideologiczny, oraz uniknąć załamań psychicznych, które często przy tym występują.

KRYSZTAŁOWY CZŁOWIEK I JEGO WPŁYW NA OTOCZENIE

Wpływ osób z Kryształem na otoczenie jest niesamowite. Jest to kwestia, którą zaobserwowałam w trakcie swojego życia, kiedy już posiadałam Kryształ, oraz dostałam wielokrotnie potwierdzenie tego zjawiska od wielu osób. Jest nawet jedna recenzja, w której jest o tym mowa. Także zapraszam do następnego artykułu, w którym zapoznacie się z opiniami osób po tym zabiegu.

Jak to działa, że osoba z Kryształem ma silny wpływ na otoczenie. Przede wszystkim należy wiedzieć, że osoby z Kryształem posiadają wyższe wibracje energetyczne, które górują w przestrzeni. Poprzez czystość energii Kryształu dochodzi do zjawiska oczyszczania terenu i osób wokół osoby z Kryształem. Dlaczego się tak dzieje. Otóż kryształ dzięki swojej funkcji ochronnej działa w taki sposób, aby dana osoba czuła się dobrze w każdym miejscu. Zatem jeśli osoba z Kryształem trafi na osobę zabrudzoną, bądź miejsce, w którym jest dużo brudów energetycznych, może dojść do wydzielenia się energii Kryształu do tej osoby czy miejsca, po to aby zrównać poziom energii, z energią osoby z Kryształem.

Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że im z kimś dłużej przebywa osoba z Kryształem, dochodzi do poruszania w drugiej stronie jej blokad. Często objawia się to tym, iż jeśli ktoś jest bardzo toksyczny, może mieć trudności w wytrzymaniu przy osobie z Kryształem. Energia Kryształu będzie wówczas zbyt silna wibracyjne dla tej toksycznej osoby. Ponadto dzięki pozytywnemu wpływowi energii kryształu na pozostałe osoby w przestrzeni, może dochodzić do przyspieszania procesów uzdrawiania u tychże osób. Bardzo często wygląda to tak, że te osoby zwierzają się osobie z Kryształem ze swoich problemów, co w konsekwencji doprowadza do skierowania tej osoby do terapeuty, czy uzdrowiciela. Często również trafiają do mnie, gdzie również aktywują sobie kryształ.

Zdarzały się również wielokrotnie zdarzenia, w których dochodziło do sytuacji oczyszczenia przestrzeni warsztatowej przez osoby z Kryształem, kiedy to osoba prowadząca ceremonię, czy warsztat niedostatecznie zabezpieczyła przestrzeń i dochodziło do mieszania się gęstych, negatywnych energii między uczestnikami. Wówczas Kryształ, aby chronić osobę z Kryształem, wydzielał duże zasoby energetyczne, oczyszczając i niwelując w otoczeniu negatywne energie. intensywnych wydatków energetycznych, stąd dochodziło do zmęczenia ciała po takim zdarzeniu.

Osoba z Kryształem to duchowe światełko, które idąc w świat wysyła to światło dalej, przekazując pozytywną iskierkę i szukając idealnego gruntu. Często osoby z Kryształem stają się sami terapeutami i uzdrowicielami i niosą dalej to piękne dzieło. I tutaj dochodzimy do kolejnego ważnego tematu.

KRYSZTAŁ JAKO NARZĘDZIE DO UZDRAWIANIA

Kryształ to idealne narzędzie do uzdrawiania, szczególnie energetycznego. Każdy kto ma aktywny Kryształ jest w stanie nauczyć się uzdrawiania energetycznego. Wszystko zależy od samozaparcia i konsekwencji oraz silnej woli. Każda osoba, która przechodzi u mnie zabieg Aktywacji Kryształu dostaje ode mnie techniki do pracy z tą energią. Każdy z nas ma zasoby aby nauczyć się choćby samouzdrawiania. Człowiek jest istotą, która potrafi się sama uzdrowić. Tylko trzeba wiedzieć jak i z jakich narzędzi należy korzystać.

Tutaj należy wspomnieć o ważnej kwestii, iż osoby z Kryształem nie muszą obawiać się przekazywać energię do uzdrawiania, gdyż nie są w stanie nikomu nią zaszkodzić, mogą jedynie pomóc. Dzieje się tak dlatego, że przede wszystkim osoba z Kryształem nie zabrudza się energetycznie, zatem nie jest w stanie niczego negatywnego przekazać osobie uzdrawianej. Ponadto nie ściągnie na siebie negatywnych energii do swojego systemu energetycznego. Ponadto nie tworzy się połączeń energetycznych, zatem nie trzeba obawiać się tworzenia zależności energetycznych między osobą uzdrawiającą, a osobą uzdrawianą.

Jedyne o czym należy przy tym pamiętać, to nie brać na siebie emocjonalnie obciążeń od uzdrawianej osoby. Na początku drogi terapeutycznej, najczęściej dochodzi do zbytniego empatyzowania się z uzdrawianą osobą. Należy nauczyć się kontrolować emocje i być stabilnym, aby móc bez emocjonalnych konsekwencji takie osoby uzdrawiać.

DLACZEGO NIE WSZYSCY POTRAFIĄ ZDIAGNOZOWAĆ KRYSZTAŁU

Na koniec pragnę poruszyć temat, który od czasu do czasu wypływa w kwestii zabiegu Aktywacji Kryształu Duszy. Otóż dlaczego część osób niezwiązanych z bioenergoterapią oraz osoby, które profesjonalnie zajmują się energetyką człowieka, nie potrafią dostrzec Kryształu Duszy, często twierdząc, że dana osoba ma czakry. Moi drodzy energetyka człowieka to trudna dziedzina, którą trzeba mieć bardzo dopracowaną, oraz mieć wiedzę i umiejętności widzenia energetycznego. Nie oznacza to, że ci ludzie nie mają kompetencji, lecz bardzo często wynika to bardziej z nieznajomości tego tematu, bądź zwykłego niedoprecyzowanego postrzegania pozazmysłowego.

Z mojego doświadczenia wynika, iż najlepszą formą diagnostyczną jest po prostu widzenie energetyczne. Nie wahadło, nie skale energetyczne, nie urządzenia do badań energetyki, tylko umiejętności widzenia w energiach. Człowiek jest bardziej niezawodny, natomiast narzędzie potrafi być zawodne.

Musicie kochani mieć świadomość, iż Kryształ zawiera w sobie wszystkie, poszczególne wibracje każdej czakry, tym samym zachowując je w sobie. Jednak łącząc się tworzą barwę bieli z racji tego, iż wszystkie wibracje i częstotliwości poszczególnych czakr, dają właśnie taki kolor. Stąd często aura osób z Kryształem jest koloru białego. Jednak może miewać również inne kolory, w zależności od stanu emocjonalnego w danym momencie. To ważne, abyście wiedzieli, że nikt wam nie zabiera waszej energii czakr, zatem wszystkie częstotliwości i wibracje czakr macie w sobie nadal, tylko są one skumulowane i scentralizowane w jednym miejscu. W tym ich siła, gdyż przez to są nie do ruszenia przez próby wnikania w energię tego człowieka.

Jakie to ma przełożenie na widzenie Kryształu i czakr. Otóż osoby, u których przeważa bardziej czucie energii, czyli jasnoczucie lub jasnowiedzenie, będą wyczuwały poszczególne wibracje czakr, jednak nie będą potrafiły wyselekcjonować formy Kryształu. Najlepiej sprawdza się w tym momencie zdolność do widzenia energii, wtedy widzimy Kryształ, którego nie da się nie zauważyć. Przede wszystkim osoba, która potrafi dostrzec energie, zobaczy duże skupisko energii w okolicach klatki piersiowej. Zatem nie znając pojęcia Kryształu, może uznać to za wielką czakrę serca. Jednak powinna wtedy dostrzec, iż nie ma pierścieni czakralnych, tym samym nie ma w tych miejscach po czakrach energii. Jest ona tylko na przestrzeni klatki piersiowej. Także kochani możecie zetknąć się z różnymi diagnozami po zabiegu, jednak uczulam was i proszę, włączcie myślenie. Jeśli czujecie różnicę w funkcjonowaniu, to niech to będzie dla was weryfikacja tego, czy macie czakry, czy Kryształ.

Moi drodzy wiem, że możecie czasami czuć się zagubieni w tym temacie, gdyż nie jesteście w tym specjalistami. Dlatego każdego, komu aktywuję Kryształ informuję, że jeśli masz pytanie, czy problem w kwestii Kryształu, napisz i się spytaj. Najgorszą rzeczą jest biegać po kilkunastu osobach, które mają daną osobę diagnozować. Poza tym moi drodzy, czy jeśli kupujecie mercedesa, to staracie się naprawiać go u zwykłego mechanika, czy takiego, który w tym się specjalizuje? Niech to będzie dla was motto. Kierujcie się z pytaniami zawsze do osób, które dany zabieg wykonują profesjonalnie i w tym się specjalizują.

O temacie Kryształu można by było jeszcze sporo mówić, jednak uważam, że przedstawiłam Wam bardzo szeroki zakres wiedzy w tym temacie.

Pamiętajcie też, że zarówno system czakralny, nad którym będziecie prawidłowo i systematycznie pracować, da wam możliwość większej stabilności życiowej, tak samo Kryształ wam to zapewni, tylko z tą różnicą, iż przy centralnym systemie energetycznym macie więcej wygody, w postaci braku konieczności oczyszczania energetycznego.

Osobiście uważam, iż każdy kto ma przejść na centralny system energetyczny, poczuje w sobie taką gotowość. Jeżeli zarezonował z Tobą ten temat, to znaczy, że jest w Tobie już gotowość na dokonanie w sobie tego procesu.

W kolejnym artykule zostaną przedstawione nowe recenzje osób, które przeszły u mnie zabieg Aktywacji Kryształu Duszy. Jeden taki artykuł już znajduje się na blogu. Możecie przeczytać go: TUTAJ. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

 

 

Leave a Reply