O MNIE

Witam Ciebie na stronie KODY ŚWIADOMOŚCI

Kody Świadomości to kwintesencja mojej pracy jako energoterapeutki, hipnoterapeutki, szamanki, uzdrowicielki oraz numerologa i naukowca, a także badacza zjawisk energetyczno-duchowych.

Jestem również pedagogiem, natomiast moja obecna praktyka zawodowa opiera się na korzystaniu z niekonwencjonalnych technik pracy z ludzką świadomością, wypracowane przeze mnie podczas wieloletniego doświadczenia w pracy z ludźmi.

Jako Mistrz Soul Crystal Healing™ (Terapia Kryształem Duszy) oraz Soul Crystal Activation™ (Aktywacja Kryształu Duszy – czyli proces scalania energii z czakr) od lat pomagam ludziom powrócić do swojej pierwotnej, duchowej formy oraz rozwijać się personalnie i duchowo.

Wspieram zarówno osoby indywidualne, jak również pomagam energetycznie i numerologicznie w kwestiach stabilizacji biznesów, oraz wszelakich firm.

Ponadto zajmuję się szkoleniami, warsztatami, ceremoniami, kręgami kobiecymi oraz uzdrawiającymi koncertami mis kryształowych.

Kody Świadomości to również przestrzeń, w której przekazuję wiele informacji z zakresu magii, rytualistyki, numerologii, energetyki oraz ogólnie pojętego rozwoju osobistego i duchowego. Mam nadzieję, że przestrzeń którą ci oferuję, będzie wspierać Twój osobisty rozwój.

Ewa Rożnowska