MAGIA PRAKTYCZNA – CYKL PORADNIKÓW

Witaj Drogi Czytelniku.

Przekazuję do Twojej dyspozycji ogrom wiedzy z zakresu magii, przedstawionej w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Przede wszystkim jest to wiedza praktyczna, która pomoże Tobie rozwiązać wiele problemów i usunąć blokady energetyczne, stojące na drodze do osobistego sukcesu, jak również pomóc Twoim najbliższym zachować spokój i harmonię.

Informacje zostały przeze mnie zebrane w tematyczne e-booki, w których ujęta została zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna. W każdym poradniku przedstawione są moje autorskie rytuały, które mają szeroki wachlarz zastosowań, począwszy od oczyszczania energetycznego siebie, dzieci, zwierząt, ale również porady jak oczyścić firmę, w której od jakiegoś czasu źle się dzieje, czy jak oczyścić swoją przestrzeń mieszkalną, w celu przywrócenia czystości i harmonii energetycznej.

Każdy poradnik zawiera konkretne działania, które pozwolą Tobie sprawnie i skutecznie pozbyć się wielu energetycznych obciążeń, tym samym otwierając siebie i swoją przestrzeń na lepszy przepływ energii.

Cykl poradników będzie systematycznie uzupełniany, gdyż powstały głównie na prośbę wielu z Was, poprzez często podawane problemy, z którymi mierzycie się każdego dnia. Zatem każdy na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pamiętaj, że masz w sobie osobistą MOC! Każdy z nas jest w stanie uzdrowić siebie, jak i wpływać na kształtowanie swojej rzeczywistości. Problem polega tylko na tym, że często nie wiemy jak prawidłowo za to się zabrać. Trzeba bowiem zachować pewne reguły, o których mówię w każdym poradniku.

Jeśli miałabym podpowiedzieć, najważniejszą rzeczą, od której Drogi Czytelniku powinieneś zacząć, to od siebie. Oczyszczenie siebie z wszelkich brudów energetycznych, pozwoli Tobie kompetentniej zadbać o pozostałe sfery swojego życia, oraz o pozostałych członków rodziny. Zatem dwa najważniejsze poradniki są dostępne bezpłatnie i znajdują się na początku listy. Są to:

1. JAK OCZYŚCIĆ SIEBIE ENERGETYCZNIE I OCHRONIĆ PRZED INGERENCJĄ ENERGETYCZNĄ.

2. JAK OCZYŚCIĆ ENERGETYCZNIE DOM I OCHRONIĆ PRZED INGERENCJĄ ENERGETYCZNĄ.

W celu pobrania, czy to bezpłatnych, czy płatnych e-booków, najpierw zajrzyj Drogi Czytelniku w zakładkę MOJE KONTO, gdzie należy się zarejestrować i założyć swojej osobiste konto. Wówczas wszystkie pobrane, czy zakupione materiały, automatycznie będą się w tym miejscu zapisywać. Jest to bardzo wygodny osobisty panel, który możesz mieć zawsze pod ręką. Bowiem dostęp do niego masz również z pozycji telefonu.

Życzę Tobie samych pozytywnych transformacji!!!

Rytuały ochronno-oczyszczające to ważne działania, mające na celu zapewnienie nam bardziej spokojnego i stabilnego funkcjonowania, bez negatywnych wpływów na nas i nasze otoczenie. Potrafią one usunąć nagromadzone w nas i wokół nas skutki wampiryzmu energetycznego, zawiści, złorzeczeń, a nawet drobniejszych klątw, czy skutków złego oka. Ważne jest również zapobieganie tego typu zdarzeniom.

Niestety ludzie najczęściej sięgają po tego typu działania dopiero wtedy, kiedy zaczynają dostrzegać, że faktycznie coś się u nich niedobrego dzieje. Natomiast przed tymi zdarzeniami bagatelizują te tematy i uważają, że to ich nie dotyczy.

Ja zawsze porównuję to do znajomości przepisów drogowych. Nieznajomość ich nie zwalnia nas z obowiązku postępowania i jazdy wg. ich zasad. Tak samo jest z energiami, rytuałami, ogólnie działaniami magicznymi i energetycznymi. To, że w nie nie wierzymy, czy ich nie potrafimy odczytać i zrozumieć, nie znaczy, że nie mają na nas wpływu.

Zatem warto oczyszczać siebie i swoją przestrzeń oraz je chronić, tak samo jak dbamy o własne ciało, czy przedmioty wokół nas. To samo tyczy się naszych dzieci, czy kochanych zwierzaków. Je również należy zabezpieczać i chronić energetycznie.

Podstawą dobrego samopoczucia w miejscach, w których spędzamy dużo czasu jest atmosfera w nich panująca. W miejscach, gdzie spędzamy dużo czasu tworzy się specyficzna aura i energia pomieszczenia, która zostaje nasiąknięta energiami osób w niej przebywających.

Dlatego tak ważne jest utrzymywanie porządku nie tylko poprzez mycie przedmiotów i pomieszczeń oraz układanie przestrzeni, ale również ich regularne oczyszczanie energetyczne.

Jeśli z jakichś powodów nie czujecie się komfortowo w swoim domu, mieszkaniu, czy nawet miejscu pracy, wówczas proponuję Wam zastosować wymienione w tym poradniku działania i rytuały. Pozwoli to Wam oczyścić i zabezpieczyć te przestrzenie przez złorzeczeniami, urokami i wszelkimi negatywnymi energiami, a także kumulującymi się emocjami, czy myślokształtami, które generują osoby często przebywające w tym miejscu.

Pamiętajcie, że materia nieożywiona chłonie również energie, które trzeba systematycznie oczyszczać. E-book składa się z części teoretycznej, poruszającej temat możliwych obciążeń, jakie mogą powstawać w miejscach zamieszkania, jak również z części praktycznej, w której ujęte zostały konkretne działania i rytuały.

W tym poradniku zostają poruszone przeze mnie informacje i działania, mające na celu oczyszczenie i ochronę nieruchomości gruntowej, czyli ziemi. Zastosowanie tych działań jest wskazane szczególnie w przypadku, kiedy macie problemy ze sprzedażą swojej ziemi, bądź ziemi z już wybudowanym, jakimkolwiek budynkiem, na tejże nieruchomości gruntowej.

Ponadto ten poradnik będzie pomocny, kiedy zakupiliście samą ziemię, lub ziemię z już istniejącym na niej budynkiem i macie ciągle jakieś trudności, kłody, problemy w ruszeniu budowy, uzyskaniu pozwoleń, czy innych problemów, które rzutują na korzystanie z tej ziemi.

Warto ponadto zrobić te działania profilaktycznie, zaraz po dokonanym zakupie danej nieruchomości gruntowej. Bowiem nie zawsze wiemy, kto był pierwotnym właścicielem, bądź przez ile rąk przeszła dana nieruchomość, lub co działo się w przeszłości na danym terenie.

Dlaczego to takie ważne? Otóż dlatego, że często taka ziemia, czy nawet budynki mogą zawierać na sobie negatywne zapisy energetyczne, które powstały poprzez różne sytuacje, zdarzenia między osobami użytkującymi daną nieruchomość. Jakie to sytuacje i jak im zapobiec, lub je usunąć, szczegółowo tłumaczę w poradniku.

Poradnik pt. “JAK OBRONIĆ SIĘ ENERGETYCZNIE PRZED WROGAMI” skierowany jest szczególnie do osób, które mają wokół siebie nieżyczliwe osoby, których wpływ jest toksyczny. Często taka toksyczność działa nie tylko na polu emocjonalnym, psychicznym i fizycznym, ale również wpływa na nasz system eteryczny, pozostawiając na nim obciążenia, np. złorzeczenia, klątwy, czy podpięcia.

Na te kwestie polecam zapoznać się z bezpłatnym poradnikiem, pt. “JAK OCZYŚCIĆ SIEBIE ENERGETYCZNIE I OCHRONIĆ PRZED INGERENCJĄ ENERGETYCZNĄ”. Natomiast w tym e-booku przede wszystkim ujęte zostały działania i rytuały, które mają za zadanie uspokoić osoby toksyczne w naszym życiu, oraz uniknąć tym samym szkodliwości ich, względem nas.

Jest tutaj ujęty już znany Wam rytuał zamrażania, ale ponadto jest przedstawiony mój autorski, bardzo silny rytuał ZMIANY WEKTORA ENERGII. Pozwoli on zadziałać na osoby, od których nie mamy możliwości na co dzień się odciąć, gdyż są to najczęściej członkowie naszej rodziny. Ponadto w poradniku podane są dodatkowe działania, które pozwolą Wam ochronić się przed negatywną energią.