KONSULTACJA

CENNIK AKTUALNY OD SIERPNIA 2023 r.

KONSULTACJA PIERWSZA DIAGNOSTYCZNA – 300 zł/1,15-1,30 h

POZOSTAŁE KONSULTACJE:

1h – 200 zł, 45 minut – 150 zł, 30 minut – 100 zł, 15 minut – 50 zł

Konsultacja przeprowadzana jest przeze mnie w formie rozmowy online lub spotkania osobistego. Warunkiem rozmowy online jest posiadanie komunikatora, przez który będziemy w stanie porozmawiać na wizji. To warunek konieczny. Rodzaj komunikatora ustalany jest indywidualnie z daną osobą.

Do konsultacji, analiz, czy zabiegów mogą podchodzić tylko osoby pełnoletnie. Natomiast osoby małoletnie tylko pod opieką osoby dorosłej, czy za ich zgodą.

Sesja konsultacyjna jest pierwszą, najważniejszą rozmową, która jest konieczna w celu rozwiązania problemu, czy doradztwa w określonej sprawie. W mojej pracy podchodzę holistycznie do każdej osoby, gdyż wiele problemów wynika ze złożoności przyczynowo-skutkowej, którą należy zdiagnozować, aby móc prawidłowo odnaleźć źródło i przyczynę problemu.

Podczas konsultacji dokonuję pełnej diagnostyki osoby pod względem energetycznym (w tym stanu czakr, bądź kryształu, w zależności od posiadanego systemu energetycznego). Sprawdzam ewentualne złorzeczenia, uroki, klątwy, działania rytualne na danej osobie, klątwy bądź obciążenia rodowe, podczepy, czy inne obciążenia energetyczne. Ponadto wykonuję diagnozę duchową, w tym traumy na poziomie duszy (utracone cząstki), a także obciążenia inkarnacyjne w postaci przysiąg, ślubów i zobowiązań, które mają wpływ na obecne wcielenie. Często wskazuję na potencjał duchowy danej osoby, oraz predyspozycje zawodowe i osobowościowe.

Ponadto omawiany jest wspólnie problem, z którym dana osoba do mnie przyszła i wykonywana jest przeze mnie analiza problematyki lub udzielane są przeze mnie odpowiedzi na nurtujące pytania, aby w pełni ustalić możliwe sposoby udzielenia przeze mnie dalszej pomocy.

Rodzaj diagnostyki i skupienia się na analizie zależna jest od problemu, z jakim dana osoba do mnie przyszła. W związku z tym istotne jest, aby przed konsultacją spisać sobie wszelkie problemy i pytania oraz uszykować ewentualne zdjęcia osób, których miałaby dotyczyć diagnostyka.

Termin konsultacji ustalany jest przeze mnie indywidualnie z daną osobą.

Warunkiem zarezerwowania terminu, zarówno sesji online jak i osobistej, jest wpłata za konsultację przed umówioną sesją, najpóźniej na tydzień przed terminem spotkania. Jeżeli termin został ustalony na krótko przed konsultacją, wówczas wystarczy przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty.

Numer konta bankowego podany jest poniżej i na niego należy dokonywać wpłaty za konsultację, analizy czy zabiegi.

W tym miejscu prosiłabym o przemyślane decyzje w sprawie umawiania się na konsultacje, czy zabiegi, oraz informowanie mnie na bieżąco o ewentualnych zmianach w terminie z Państwa strony, gdyż pozwoli mi to na poinformowanie innych osób, które czekają na wolny termin. Uważam, że jest to oczywista rzecz, jednak nie zawsze stosowana przez wiele osób. Jeżeli na 3 dni przed ustalonym terminem nie zostanę poinformowana o zmianie decyzji odnośnie sesji, wpłata nie będzie zwracana.

Pierwsza konsultacja diagnostyczna trwa godzinę i 15 minut do godziny i 30 minut. Chyba, że z góry jest ustalany dłuższy czas jej trwania.

Natomiast kolejne konsultacje trwają w zależności od wybranej opcji czasowej.

Zapraszam serdecznie.

Wpłaty za konsultację oraz zabiegi i analizy należy wpłacać na konto:

Kody Świadomości Ewa Rożnowska

ING Bank Śląski S. A.

33 1050 1520 1000 0092 4000 1595

IBAN: PL33105015201000009240001595

SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu należy wpisać: konsultacja, dzień i godzinę konsultacji oraz swoje imię i nazwisko.

Inną możliwą metodą płatności jest dokonanie wpłaty przez aplikację PayPal.