ZABIEGI RYTUAŁY

AKTYWACJA KRYSZTAŁU DUSZY™ (Soul Crystal Activation™)

1000 zł

Zabieg Aktywacji Kryształu Duszy, to zabieg transcendencji czakralnej, czyli scentralizowania energetyki w jeden punkt, który umownie nazywany jest Kryształem Duszy. Jest on wykonywany metodą o nazwie Soul Crystal Activation™. Podczas procesu wykonywany jest zabieg energetyczny, polegający na scaleniu energii z czakr w jeden punkt, określany Kryształem Duszy. Jednak nie ma on nic wspólnego z żadnym minerałem, jest to po prostu nasza życiowa energia, skupiona na wysokości grasicy na klatce piersiowej, wokół rdzenia duszy, który często osobom po zabiegu pokazuje się w formie kryształu. Stąd powstała taka nazwa.

Jakie możliwości daje ten zabieg, co można po nim się spodziewać, oraz jakie główne funkcje posiada Kryształ Duszy, wyjaśniam w artykułach, które znajdują się poniżej:

KRYSZTAŁ DUSZY – USUWANIE CZAKR, CZY SCALANIE ENERGII

KRYSZTAŁ DUSZY – DROGA DO POŁĄCZENIA Z DUSZĄ

ŻYCIE BEZ CZAKR – KRYSZTAŁ DUSZY

ŻYCIE BEZ CZAKR – RECENZJE LUDZI PO ZABIEGU AKTYWACJI KRYSZTAŁU DUSZY

ŻYCIE BEZ CZAKR – RECENZJE OSÓB PO AKTYWACJI KRYSZTAŁU DUSZY CZ. II

Proponuję najpierw zapoznać się z ich treścią, aby mieć pełny obraz możliwości, jakie daje ten zabieg.

Zabieg wykonuję podczas sesji osobistej bądź zdalnej, po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny sesji. Wiele osób zadaje mi pytanie, czy zabieg ten nie traci na jakości, jeśli jest wykonywany online. Nie traci na jakości. Energia nie zna ograniczeń ani czasu, ani odległości. Zabieg jest równie wartościowy przy sesji online, jak również przy sesji osobistej. Wszystko zależy od preferencji i możliwości, choćby dojazdowej, danej osoby.

Zabieg trwa z reguły do 2 godzin i tyle czasu należy sobie zarezerwować, aby móc w spokoju podejść do całego procesu, na który składa się w pierwszej kolejności pełna analiza energetyczno-duchowa, którą wykonuję przed zabiegiem. Jeśli konsultacja diagnostyczna została wcześniej wykonana, wówczas czas zabiegu z rozmową trwa do godziny.

Następnie tłumaczę cały proces, jak będzie przebiegał oraz czego można po nim się spodziewać. Wtedy dopiero przechodzimy do wykonania zabiegu Aktywacji Kryształu Duszy. Na sam koniec tłumaczę jak pracować z energią Kryształu i jak przygotować się na efekty i konsekwencje pozabiegowe. Każdy otrzymuje ode mnie podstawowe materiały do pracy z “nową” energią.

PRZYWRACANIE KODÓW ŹRÓDŁOWYCH NA MATRYCY DUCHOWEJ, TZW. KODY ŚWIADOMOŚCI™

od 200 zł

Przywracanie kodów źródłowych na matrycy duchowej polega na zabiegu energetyczno-duchowym, który docelowo powoduje resetowanie matrycy duchowej na poziomie różnych zapisów, które powstały poprzez negatywne doświadczenia życiowe, traumy i zakodowanie nieodpowiednich wzorców. Zabieg ten pomaga przywrócić harmonię i równowagę w wielu ciężkich i traumatycznych sytuacjach życiowych. Można przywrócić jeden element i go oczyścić, ale też podczas jednego zabiegu można dokonać kilku zmian w różnych sferach: miłość, przyjaźń, krytyk wewnętrzny, wewnętrzne dziecko, odrzucenie emocjonalne, uzależnienie emocjonalne, poczucie własnej wartości, wybaczanie, wdzięczność, zdrowie, energia żeńska, energia męska, ciało mentalne, ciało emocjonalne, ciało podświadome i wiele innych.

REGULACJA I OCZYSZCZANIE CZAKR Z KLĄTW, ZŁORZECZEŃ ORAZ USUWANIE PIECZĘCI KOŚCIELNYCH WRAZ Z USTAWIENIEM CIAŁ SUBTELNYCH

700 zł

Regulacja i oczyszczanie czakr z klątw, złorzeczeń oraz usuwanie pieczęci kościelnych, wraz z ustawieniem ciał subtelnych, to zabieg energetyczny, który skierowany jest do osób, które z reguły wcześniej nie zajmowały się oczyszczaniem swojej energetyki.

Polega on w pierwszej kolejności na usunięciu ciężkich obciążeń energetycznych, jak klątwy, złorzeczenia, uroki, klątwy rodowe, czy działania rytualne na danej osobie i na wyregulowaniu całego systemu energetycznego, usunięciu podczepów, połączeń energetycznych, a także na oczyszczeniu energii czakr. Na koniec procesu zostają oczyszczone ciała subtelne, przede wszystkim ciało emocjonalne i mentalne, które mogą powodować u danej osoby wiele nieprzyjemnych stanów psychicznych.

Alternatywą do tego zabiegu jest proces Aktywacji Kryształu Duszy, który jest jednorazowym działaniem i zapewnia danej osobie stabilność energetyczną do końca życia. Więcej na temat tego zabiegu znajdziecie na moje stronie.

Regulacja i oczyszczanie czakr z klątw, złorzeczeń oraz usuwanie pieczęci kościelnych, wraz z ustawieniem ciał subtelnych, jest wykonywany przeze mnie zdalnie poprzez sesję online lub osobiście.

REGULACJA I OCZYSZCZANIE CZAKR Z OPCJĄ USTAWIENIA CIAŁ SUBTELNYCH

500 zł

Regulacja i oczyszczanie czakr, wraz z ustawieniem ciał subtelnych to zabieg energetyczny, który skierowany jest do osób, które już przeszły wcześniej zabieg usuwania trudnych obciążeń energetycznych, w postaci klątw, złorzeczeń oraz klątw rodowych, a także pieczęci kościelnych, natomiast czują, że czakry pod wpływem zdarzeń zewnętrznych i wewnętrznych procesów, zabrudziły się bądź rozregulowały i odczuwany jest przez te osoby dyskomfort. Polega on na wyregulowaniu całego systemu energetycznego, usunięciu podczepów, połączeń energetycznych oraz na oczyszczeniu energii czakr. Na koniec procesu zostają oczyszczone ciała subtelne, przede wszystkim ciało emocjonalne i mentalne, które mogą powodować u danej osoby wiele nieprzyjemnych stanów psychicznych.

Możliwa jest opcja wykonania tylko regulacji i oczyszczania czakr, bez harmonizacji ciał subtelnych.

Osoby, które posiadają czakry, zamiast scentralizowanego systemu energetycznego, muszą mieć świadomość, że czakry co jakiś czas należy regulować i oczyszczać, oraz że przez te osoby jest konieczna regularna praca ze swoją energetyką. Jeśli chciałyby pozbyć się konieczności dbania o to, polecam wykonać zabieg Aktywacji Kryształu Duszy, którego opis możecie znaleźć na mojej stronie.

Zabieg oczyszczania i regulacji czakr wraz z ustawieniem ciał subtelnych, jest wykonywany przeze mnie zdalnie poprzez sesję online lub osobiście.

OCZYSZCZENIE I USTAWIENIE CIAŁ SUBTELNYCH

350 zł

Oczyszczanie i ustawienie ciał subtelnych wykonuję poprzez zabieg energetyczny, który wykonywany jest albo podczas sesji osobistej lub zdalnej. Polecany jest dla osób, które mają stabilny system energetyczny, czy to czakralny, czy kryształowy, ale poprzez trudne emocjonalne sytuacje czują dyskomfort w sferze psychicznej i emocjonalnej. Zabieg ten pomaga w usunięciu trudnych emocji i myśli, które nawarstwiły się poprzez różne zdarzenia życiowe.

Trzeba jednak pamiętać, iż ważne jest podjęcie również kroków, polegających na usunięciu przyczyny i źródła, które generują ciężkie stany emocjonalno-mentalne. Wówczas spowoduje to kompleksowe usunięcie problemu. Czasami może być konieczność podjęcia pracy z własną podświadomością i programami w niej zapisanymi, gdyż to one mogą prowokować w nas powstawanie określonych myśli, a w konsekwencji nieprzyjemnych emocji. Tutaj pomocny jest zabieg Kodów Świadomości.

OCZYSZCZANIE TELEGONICZNE

350 zł

Oczyszczanie telegoniczne to zabieg energetyczny, który polega na oczyszczeniu ciała i naszego systemu energetycznego, z energii pozostawionej przez naszych partnerów seksualnych. Akt seksualny to potężna wymiana energetyczna pomiędzy partnerami. W związku z tym, w naszych ciałach odkłada się energia na poziomie komórkowym, przekazana przez partnera seksualnego. Może to powodować szereg blokad i obciążeń, otrzymanych od partnerów seksualnych. Szczególnie zabieg wskazany jest po toksycznych relacjach, oraz po sytuacjach molestowania seksualnego. Ponadto po zmianie naszego partnera życiowego, bądź seksualnego, warto wykonać sobie ten zabieg, gdyż pozwala nam łagodniej przejść proces rozstania i rekonwalescencji po nim, a także pomaga odzyskać w pełni siebie i pozostać w swojej energii. Jaki wpływ ma telegonia na człowieka omawiam w filmie, do którego link zamieszczam poniżej. Zabieg oczyszczania telegonicznego wykonuję zarówno podczas sesji online, jak również podczas sesji osobistej.

https://www.youtube.com/watch?v=v4tReJ4DXrs&list=PLxBg1tUXsf0-2dSrEkrU4YwXEREN7eoM0&index=4&t=638s

ODZYSKIWANIE I SCALANIE CZĄSTEK DUSZY

650 zł

Odzyskiwanie i scalanie cząstek duszy to zabieg duchowy, polegający na odzyskiwaniu utraconych cząstek duszy, z tej oraz wszystkich poprzednich inkarnacji i scalanie ich w jedność. Zabieg ten moim zdaniem jest istotny tak naprawdę dla każdej osoby, bez względu na ilość traum i ciężkich przeżyć z tego wcielenia, ponieważ z mojego doświadczenia wynika, iż każdy z nas ma mniej lub więcej utraconych takich elementów siebie. Wpływa to na jakość naszego życia.

Przede wszystkim brak cząstek nas sprawia, że trudniej nam pozbyć się ciężkich i często traumatycznych przeżyć z przeszłości, gdyż ten element nas pozostał w czasoprzestrzeni i nadal przeżywa to zdarzenie cały czas, nieprzerwanie. Stąd nie możność pozbycia się często trudnych emocji, związanych z tymi przeżyciami i dlatego też bardzo często długoletnie terapie psychologiczne nie są w pełni skuteczne, gdyż w takich przypadkach należy połączyć te dwie formy pracy nad traumą danego człowieka. Dopiero wtedy będzie mógł być osiągnięty zadowalający efekt. W mojej pracy nad traumami wykonuję jeszcze dodatkowe zabiegi, polegające na oczyszczaniu podświadomości na poziomie programów w niej zapisanych, tzw. przywracanie kodów źródłowych na matrycy duchowej, czyli Kody Świadomości.

Zabieg scalania cząstek duszy polecany jest dla każdego, nawet dla małych dzieci, ale szczególnie dla osób po ciężkich traumach, trudnych przeżyciach emocjonalnych oraz przy lękach, zwłaszcza tych nieokreślonych. Bardzo często okazuje się, iż takie lęki są związane z traumami z poprzednich inkarnacji. Takie lęki często po tym zabiegu znikają. Jeśli natomiast jeszcze drobne lęki pozostały, może to oznaczać, iż są one powiązane z tym wcieleniem i należy podejść do pracy nad podświadomością, aby usunąć ich pozostałości.

Zabieg ten wykonuję podczas sesji online lub podczas sesji osobistej. Konkretny czas trwania jest przeze mnie niemożliwy do określenia, z racji tego, iż dopiero podczas jego wykonywania okazuje się, ile tak naprawdę było do odzyskania cząstek duszy. Jednak sam proces zabiegowy z reguły trwa od pół godziny nawet do godziny lub ponad.

Zapraszam do artykułu, w którym tłumaczę konsekwencje utraty cząstek duszy, w jakich sytuacjach może dojść do ich utraty oraz zamieszczone są w nim recenzje osób, które przeszły u mnie zabieg scalania cząstek duszy: ODZYSKIWANIE I SCALANIE CZĄSTEK DUSZY

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE NARZĄDÓW PO PRZESZCZEPACH ORAZ KRWI PO TRANSFUZJI

300 zł

Zabieg oczyszczania energetycznego narządów po przeszczepach oraz krwi po transfuzji, ma na celu usunięcie i oczyszczenie zapisów informacyjno-energetycznych poprzedniego posiadacza narządów, oraz krwi. Taki proces pozwala lepiej przyswoić się dany narząd i przyjąć przeszczep, oraz zapobiec konsekwencji takich operacji, w postaci przejęcia części zarówno cech osobowościowych tamtej osoby, oraz przejęcia na siebie negatywnych zapisów chorobowych.

Jakie pełne skutki, z poziomu energetycznego, przynoszą przeszczepy i transfuzje krwi omawiam w artykule, do którego link znajduje się TUTAJ.

Zabieg można wykonać online lub osobiście. Czas trwania jest zindywidualizowany.

UZDRAWIANIE ENERGETYCZNE LUB TRANSFERING ENERGETYCZNY (metodą Soul Crystal Healing™)

cena zindywidualizowana

Uzdrawianie energetyczne lub transfering energetyczny, to szereg zabiegów energetycznych, mających na celu przywrócenie zdrowia i dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej. Zabieg dobierany jest odpowiednio do problematyki i sytuacji. Podczas tych działań stosuję autorską metodę Soul Crystal Healing, polegającą na oczyszczaniu, uzdrawianiu i doenergetyzowaniu osoby za pomocą energii Kryształu Duszy.

OCZYSZCZANIE Z KLĄTW, UROKÓW, ZŁORZECZEŃ

LUDZI I ZWIERZĄT ORAZ PRZEDMIOTÓW, MIEJSC I BUDYNKÓW

cena zindywidualizowana

Forma uwolnienia od klątw, uroków, złorzeczeń, czy innych działań rytualnych u osób, zwierząt, miejsc, czy przedmiotów i nieruchomości jest ustalana indywidualnie, w zależności od sytuacji i zakresu problemu. Doradztwo w tej sprawie rozpoczyna się zawsze od wstępnej konsultacji, podczas której wykonuję diagnostykę i ustalam plan działania. Jeśli chodzi o działania na ludziach, zdejmowanie klątw następuje poprzez oczyszczenie systemu czakralnego, lub poprzez zabieg Aktywacji Kryształu Duszy. Podobnie ma to się do zwierząt, lecz tutaj bywają również inne metody oczyszczania. Natomiast jeśli chodzi o miejsca i mienie, wówczas proces oczyszczania przebiega z reguły w sposób rytualny i jest przeze mnie dobierany odpowiednio do problematyki.

Działania w tym zakresie przeprowadzam zarówno osobiście u mnie w gabinecie, bądź zdalnie, a nawet osobiście w danym miejscu, jeśli jest taka konieczność.

ODCIĘCIA ENERGETYCZNO-DUCHOWE

cena zindywidualizowana

Odcięcia energetyczno-duchowe to szereg działań i zabiegów, które są polecane w sytuacjach, kiedy występuje pogorszenie stanu emocjonalnego i energetycznego, spowodowanego np. rozstaniem z partnerem, przyjacielem lub spowodowanego nagłą śmiercią bliskiej osoby. Stosuje się je również w przypadkach negatywnych połączeń rodowych, przy toksycznych partnerach i innych osób, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie energetyczne, duchowe i psychiczne. Całość procesu i ilość działań dostosowane są do konkretnego przypadku i osoby.

CEREMONIAŁ UWOLNIENIA OD WSZELKICH ŚLUBÓW, PAKTÓW, PRZYSIĄG I ZOBOWIĄZAŃ

400zł

Ceremoniał uwolnienia od przysiąg, ślubów i zobowiązań to bardzo silny proces, podczas którego zwalniamy siebie oraz inne osoby z nami powiązane na poziomie duchowym, ze wszelkich blokujących nas zobowiązań. Uważam, że każda osoba powinna chociaż raz w życiu podejść do takiego działania, gdyż często nosimy na sobie wiele obietnic i ślubowań, nawet z poprzednich wcieleń, które mogą nas blokować w osiągnięciu spełnienia na poziomie wielu sfer życia, począwszy od sfery prywatnej, partnerskiej, rodzinnej, poprzez sferę zawodową i finansową. Jeżeli chcesz być w pełni niezależną duchowo istotą, taki zabieg jest wręcz konieczny. Pamiętaj, że to kim jesteś, jest częścią całości wszystkich Twoich inkarnacji, podczas których wchodziłeś w różne role, różne relacje i różne zobowiązania, których bardzo często przed końcem życia nie odwoływałeś. Natomiast takie aspekty zapisują się na poziomie duchowym, a dusza będąc nieśmiertelna, nosi bagaż wszelkich doświadczeń poprzez cały cykl inkarnacyjny.

Więcej na temat wpływu przysiąg, ślubów i zobowiązań można przeczytać w artykule, do którego link znajduje się TUTAJ.

Ceremoniał odwołania przysiąg, ślubów i zobowiązań trwa z reguły od godziny do prawie 2 godzin. Wszystko zależy od tego, czy z daną osobą przeprowadziłam już wcześniej konsultację wstępną. U osób po konsultacji diagnostycznej, czas trwania sesji jest krótszy. Natomiast u osób, które nie były wcześniej przeze mnie analizowane pod względem energetyczno-duchowym, są najpierw przeze mnie diagnozowane przede wszystkim z poziomu właśnie aktywnych przysiąg, ślubów i zobowiązań, aby wiedzieć co mogło daną osobę blokować w wielu sferach życia. Dopiero po takiej analizie podchodzimy do właściwego działania. Wszelkie konkretne szczegóły omawiam indywidualnie z daną osobą, oraz treści ujęte w dekrecie zwalniającym, gdyż każdy przypadek jest inny.

Podczas ceremoniału możemy uwolnić się również z sakramentów kościelnych i patronów, których otrzymaliśmy podczas nich.

UNIEWAŻNIANIE SAKRAMENTÓW KOŚCIELNYCH

(usuwanie pieczęci kościelnych, odwołanie sakramentu i przysiąg składanych podczas nich oraz odwołanie patronów przyjętych podczas sakramentów)

900 – 1400 zł

Unieważnianie sakramentów kościelnych obejmuje unieważnianie sakramentu chrztu, komunii św, bierzmowania, małżeństwa czy innych inicjacji, polegających na pieczętowaniu.

Na unieważnienie ich składają się działania energetyczne i rytualne, które polegają przede wszystkim na zdejmowaniu poprzez zabieg energetyczny pieczęci kościelnych, które zostały nałożone podczas tych sakramentów. Następnie przeprowadzony zostaje przeze mnie ceremoniał odwołania przysiąg, składanych podczas tych sakramentów, oraz odwołuje się patronów, którzy zostali nadani podczas sakramentu chrztu, komunii św., bierzmowania, lub innych inicjacji. Po tych działaniach następuje całkowite unieważnienie sakramentów kościelnych na poziomie energetyczno-duchowym.

Proces usuwania pieczęci kościelnych można wykonać poprzez zabieg energetyczny na systemie czakralnym, bądź poprzez zabieg Aktywacji Kryształu Duszy. Wówczas cena będzie zależna od stanu energetyki danej osoby i obciążeń na niej osadzonych, a także od wybranego zabiegu energetycznego.

Zapraszam do serii artykułów, w których tłumaczę skutki energetyczno-duchowe sakramentów. Ponadto wychodząc na przeciw Państwu, stworzyłam PROGRAM DO UNIEWAŻNIANIA SAKRAMENTÓW, który możecie Państwo wykonać w zaciszu domowym.

Linki do artykułów:

PIECZĘTOWANIE CZAKR A SAKRAMENTY KOŚCIELNE CZ. I

PIECZĘTOWANIE CZAKR A SAKRAMENTY KOŚCIELNE CZ. II

PIECZĘTOWANIE CZAKR A SAKRAMENTY KOŚCIELNE CZ. III

KOMPLEKSOWY PAKIET BIZNESOWY

od 1000zł

Kompleksowy pakiet biznesowy skierowany jest zarówno dla firm i biznesów już istniejących na rynku, jak również dla nowo powstających firm. Dostosowany jest wówczas do sytuacji firmy, gdyż inne działania będą podejmowane dla biznesów już prosperujących, a inne dla dopiero mających się otworzyć.

Te działania zawierają analizę firmy pod względem energetycznym, numerologicznym. Ponadto tworzone jest przeze mnie kompleksowe działanie energetyczne, mające na celu stałą ochronę firmy, wsparcie oraz rozwój finansowy.

Dla osób, które tworzą firmę od podstaw ustalam najdogodniejszy termin otwarcia firmy, ustalam wibrację nazwy firmy, dla chętnych osób tworzę logo firmy, które jest wzmacniane energetycznie, do tego, aby wspierało cele firmy. Ponadto jest możliwość stworzenia stałego rytuału wzmacniającego, chroniącego i rozwijającego firmę. To działania, które nie tracą na sile, tylko są stałą, dodatkową formą wzmacniania struktur firmowych.

Dla osób, które już posiadają firmę, jednak chcących zabezpieczyć się przed wrogą konkurencją, lub ochronić przed stratami, wówczas również tworzę stały rytuał ochronno-wzmacniający, który trwa i działa przez cały okres istnienia firmy. Jeżeli są problemy w firmie, które mogłyby być spowodowane działaniami rytualnymi innych osób, bądź złorzeczeniem lub klątwą, wówczas dodatkowym działaniem, będzie oczyszczenie firmy z takich obciążeń.

Jeżeli nie wiesz jakie działania zastosować w swoim przypadku, zawsze polecam w pierwszej kolejności umówić się na wstępną konsultację.

STAŁY RYTUAŁ OCHRONNY NA DOM/MIESZKANIE

500 zł

Stały rytuał ochronny na dom/mieszkanie to bardzo silny i trwały rytuał, który polega na stworzeniu ochrony domu czy mieszkania przed wszelką ingerencją energetyczną, czyli osadzaniem się na materii domu wszelkich klątw, złorzeczeń, uroków i działań magicznych. Ponadto jest to również ochrona przed pojawianiem się istot, bytów i dusz w danym domu/mieszkaniu, jak również chroni przed pojawianiem się osób, które miałyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić mirowi domowemu. Nadto chroni przed kradzieżą oraz innymi czynnikami, które mogłyby wpłynąć na negatywne skutki dla właścicieli. Wprowadza ponadto czystość energetyczną, oczyszczając dom/mieszkanie na bieżąco z zalegających ciężkich energii. Rytuał działa na dany dom, jednak jeśli ktoś się przeprowadza, wówczas jest możliwość przeniesienia tegoż działania na nowy dom/mieszkanie. Wówczas cena obejmuje tylko tzw. “aktualizację” miejsca.

STAŁY RYTUAŁ OCHRONNO-WSPIERAJĄCY NA FIRMĘ

od 700 zł

Stały rytuał ochronny na firmę to bardzo silny i trwały rytuał, który polega na stworzeniu ochrony firmy, zarówno budynku jak i firmy jako konstruktu biznesowego przed wszelką ingerencją energetyczną, czyli osadzaniem się wszelkich klątw, złorzeczeń, uroków i działań magicznych. Jest on dobierany indywidualnie dla danej firmy, w zależności od rodzaju działalności. Tworzy się zatem unikatową ochronę, w której ujęte są motywy wspierające w rozwoju firmy. Jest tutaj dużo funkcji, o których opowiadałam podczas konsultacji, w której wspólnie określamy kierunek działania. Można chronić pracowników, chronić siebie przed konkurencją, jak również chronić firmę przed ingerencją urzędów. Rytuał działa w zakresie danej firmy, jednak jeśli właściciel dokona zmiany logo, nazwy firmy, czy zakresu prowadzonej działalności, wówczas dokonujemy zmian. Wówczas cena obejmuje już tylko wprowadzone poprawki.

STAŁY RYTUAŁ OCHRONNY NA SAMOCHÓD

400 zł

Stały rytuał ochronny na samochód to bardzo silny i trwały rytuał, który polega na stworzeniu ochrony dla samochodu przed wszelką ingerencją energetyczną, czyli osadzaniem się na materii samochodu wszelkich klątw, złorzeczeń, uroków i działań magicznych. Ponadto jest to również ochrona, aby zminimalizować wypadki oraz kontrole drogowe, a także chronić życie osób, które jadą tym pojazdem. Nadto chroni przed kradzieżą oraz innymi czynnikami, które mogłyby wpłynąć na negatywne skutki dla właścicieli. Wprowadza ponadto czystość energetyczną, oczyszczając samochód na bieżąco z zalegających ciężkich energii. Rytuał działa na konkretny samochód, jednak jeśli ktoś zmieni samochód, wówczas jest możliwość przeniesienia tegoż działania na nowy pojazd. Wówczas cena obejmuje tylko tą zmianę.

STAŁY RYTUAŁ OCHRONNY NA OSOBĘ

700 zł

Stały rytuał ochronny na osobę jest ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb danej osoby. Jest to silny i trwały rytuał, który polega na stworzeniu strażnika energetycznego, który będzie stale chronić daną osobę przed różnymi czynnikami negatywnymi z zewnątrz, zarówno energetycznymi ingerencjami, jak i fizycznymi nawet. Dla dzieci będą inne funkcje, dla dorosłych również inne. Potrzeby i funkcje są ze mną ustalane na konsultacji z daną osobą.

POZOSTAŁE RYTUAŁY

od 250 zł

Pozostałe rytuały, to te które nie zostały ujęte w usługach i są uzależnione od problematyki i sytuacji danej osoby. Działania te dobieram indywidualnie dla danej osoby i do sytuacji, w jakiej dana osoba się znajduje. Są to najczęściej działania połączone z innymi zabiegami, aby rozwiązać problem danej osoby.

Przykładowe rytuały:

Rytuał obfitości i dobrobytu

Rytuał poprawienia relacji w związku

Rytuał na zdanie egzaminów / prawo jazdy

Rytuał na sprzedaż ruchomości, nieruchomości

Rytuał zwrotu energii i wiele innych w zależności od potrzeb i problematyki.

Wpłaty za zabiegi i rytuały należy dokonywać na konto:

Kody Świadomości Ewa Rożnowska

ING Bank Śląski S. A.

33 1050 1520 1000 0092 4000 1595

IBAN: PL33105015201000009240001595

SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu należy wpisać: rodzaj analizy oraz swoje imię i nazwisko.

Inną możliwą metodą płatności jest dokonanie wpłaty przez aplikację PayPal.

CENY POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁAŃ ENERGETYCZNYCH LUB RYTUAŁÓW MOGĄ ULEGAĆ ZMIANOM W ZALEŻNOŚCI OD SYTUACJI DANEJ OSOBY

UWAGA

Jeśli potrzebujesz pomocy, ale Twoja sytuacja finansowa sprawia, że nie możesz skorzystać z moich usług, mam dla Ciebie rozwiązanie.
Możesz „zapłacić” wykonując dowolny wolontariat w lokalnym dla Ciebie schronisku zwierząt, domu starości czy jakiejkolwiek innej instytucji, która potrzebuje Twojej pomocy.
Każde 100 zł wartości mojej usługi to 4 godziny wolontariatu, który proszę o potwierdzenie opatrzone pieczęcią od danej instytucji. W ten sposób ja wiem, że zależy Ci na pomocy i że potrafisz dać coś światu od siebie w zamian.
Żyjemy w świecie energii, która pozostaje w ciągłym ruchu. W ten sposób wspólnie pomagamy nie tylko sobie ale i całemu światu.
Jeśli twoje zdrowie nie pozwala Ci na wolontariat, napisz a uzgodnimy inną formę wymiany energii.