RYTUAŁ ZAMRAŻANIA

Temat rytuału zamrażania jest dosyć znany i bardzo często udostępniany w internecie. Jednak nie z tego względu pragnę go udostępnić a dlatego, aby podjąć pewne kwestie, które nagminnie są pomijane w udostępnianym rytuale, niejednokrotnie również przez osoby praktykujące magię. Poprzez ten artykuł chciałabym rozwiać pewne wątpliwości.

Rytuał zamrażania wrogów ma za zadanie sprawić, aby osoby nam nieżyczliwe, przestały nas zamęczać swoimi działaniami i zachowaniami. Najczęściej stosuje się wobec współpracowników, którzy podkładają nam kłody w pracy. Czasami jest to członek rodziny, który próbuje mieć znaczący wpływ na to jak mamy myśleć, jak postępować i wtrąca się w nasze życie bez naszej zgody. Zdarza się, że jest to były partner, który nie potrafi od nas odejść i nas nachodzi i szantażuje. Sytuacji do wykorzystania tegoż rytuału jest wiele.

Ogólnie można uznać, że zadaniem tego rytuału jest zablokowanie wpływów osób, które nam szkodzą pośrednio bądź bezpośrednio czy to myślami, słowem czy niewłaściwymi działaniami.

Zanim przejdę do opisu rytuału, jak zawsze pragnę zacząć od uświadomienia podstaw działania energii. Większość ludzi traktuje magię pobłażliwie, traktując ją jako receptę na bolączki i sposób na rozwiązanie wszystkich problemów. Niestety to tak nie działa. Rytuały magiczne są narzędziem oraz wspomagaczem w osiągnięciu naszego celu.

Ponadto będę do znudzenia powtarzać, że do działań magicznych należy podchodzić świadomie, mając na uwadze, jakie dany rytuał może pociągnąć za sobą konsekwencje.

Kolejna kwestia to nasz stan umysłu oraz emocje jakie nam towarzyszą podczas działań rytualnych. Często dziwicie się dlaczego dany rytuał nie zadziałał. A to dlatego, że umysł musi być oczyszczony z wszelkich innych myśli, tylko powinniście skupić uwagę na kwestii intencji samego rytuału. Po za tym nie jest wskazane wykonywanie rytuałów podczas silnego wzburzenia, podczas silnych stanów nerwicowych, gdzie nie potrafimy zapanować nad emocjami. Emocje to silny katalizator dla zrealizowania się i powodzenia rytuału. Zatem powinny to być pozytywne myśli. Ma to również istotne znaczenie w przypadku, kiedy wykonujemy rytuał na kogoś, z kim mamy zatargi bądź tej osoby nie lubimy. Przy silnych emocjach oraz silnym potencjale energetycznym danej osoby, niestety możemy zaszkodzić jej.

Wracając do rytuału zamrażania pragnę dodać, że pogląd jakoby nie jesteśmy w stanie wyrządzić tym rytuałem szkody drugiej osobie nie do końca jest prawdą. Będzie on bezpieczny jak spełnimy pewne zasady jego prawidłowego wykonania. Jakie to zasady opiszę w dalszej części artykułu, jednak najpierw podam składniki do jego wykonania.

Składniki:

– świeca prosta biała,

– kubeczek z przykrywką lub mały pojemniczek zamykany,

– mała kartka papieru,

– długopis,

– trochę wody.

Wykonanie rytuału:

Zanim podejdziecie do rytuału najważniejsza kwestia, o której mało kto mówi. Otóż należy oczyścić myśli i postarać się nie myśleć źle o danej osobie, której działanie chcemy zamrozić. To bardzo ważne!!!

Może to być dość trudne, gdyż najczęściej wykonujemy go wobec osób, które świadomie bądź nieświadomie nas krzywdzą, więc wymaga to od nas wysiłku, aby te myśli stały się klarowne.

Kiedy już wyciszycie umysł odpalcie świecę i poczekajcie około 10 minut, aż oczyści przestrzeń, a wy w tym czasie możecie wziąć karteczkę i napisać na niej dane personalne osoby, której dotyczy rytuał. Im więcej danych tym lepiej, czyli imię i nazwisko, data urodzenia, nawet adres jak go znacie.

I tutaj większość osób na tym kończy opisywanie rytuału przechodząc do finału. Pragnę zaznaczyć ważną kwestię. Jeśli chodzi o ten rytuał musimy zapamiętać, że nie MROZIMY OSOBY, lecz MROZIMY JEJ NEGATYWNE DZIAŁANIA wobec nas!!! W związku z tym, jeżeli byśmy zostawili same dane tej osoby i zalali wodą a następnie zamrozili, wówczas może dojść do trudnych konsekwencji energetycznych dla osoby, którą zamroziliśmy (między innymi zablokowanie energii życiowych danej osoby, doprowadzając do pogorszenia zdrowia a nawet śmierci tej osoby). O tym się nie mówi, gdyż rytuał uważany jest za bezpieczny. Wszystkim się wydaje, że to takie nic, wziąć zamrozić i już. Uwierzcie mi, że nie. Znam przypadki, kiedy taki rytuał zaszkodził, przez nieumiejętne jego wykonanie.

W związku z tym, jeżeli wypiszecie dane osoby to na tej samej kartce napiszcie słowa: „Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne działania, które wysyła wobec mnie ………… (imię i nazwisko).”

Tak przygotowana kartka ląduje w kubeczku, bądź pudełku. Należy zalać ją wodą tak, aby cała była przykryta i wkładamy ją do zamrażarki. Na koniec gasicie świecę.

Działanie takiego rytuału ma z reguły zasięg do trzech miesięcy. Po tym czasie należy kartkę rozmrozić. Wysuszoną kartkę posypcie solą i spalcie. Resztki możecie rozsypać na ziemię.

Tak wykonany rytuał potrafi zadziałać na większość przypadków, kiedy wpływają na nas negatywne działania niektórych osób. Rezultat może być taki, że dana osoba się uspokoi a czasami zdarza się, że nawet znika z naszego życia. Wszystko zależy od tego jakie relacje łączą nas z daną osobą. Znam przypadki, kiedy taki rytuał stosowały osoby, które były molestowane psychiczne i nachodzone przez niezrównoważonych byłych partnerów. Tutaj nie zawsze może ten rytuał pomóc, choć spróbować można. Przy takich trudniejszych przypadkach często trzeba wykonać więcej działań, w celu zlikwidowania wpływów tej osoby.

Jeżeli macie więcej pytań dotyczących tego rytuału zapraszam do kontaktu. (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

124 myśli w temacie “RYTUAŁ ZAMRAŻANIA”

 1. Czy ważna jest faza księżyca w jakiej powinniśmy wykonać rytuał? Czy zwiększy to skuteczność jeśli zrobi się to w pełnię? I czy zacznie to działać dopiero po 3 miesiącach gdy skończymy rytual spalajac kartke?

  1. Tak można wspierać się w tym rytuale fazą księżyca, czyli wówczas najlepszy czas to dni po pełni aż do nowiu. Rytuał może zadziałać bardzo szybko od razu po wykonaniu a może nawet po 3 miesiącach, to zależy od danego przypadku.

  1. Tak można to zastosować w stosunku do firmy, instytucji bądź banku. Wówczas zamiast imienia i nazwiska wpisuje się dane firmy. Dodatkowo można napisać dane osoby która reprezentuje firmę, gdyż czasami działania negatywne są potęgowane przez osobę, która jest złośliwa i nieprzychylna. W związku z tym można też zrobić to na reprezentanta firmy, jednak nie piszemy ich razem na jednej kartce, lecz na osobnych i najlepiej w osobnym pojemniczku. Powodzenia 🙂

 2. Czy można wykonać rytuał dla kilku osób w tym samym czasie? Co zrobić z takim kubeczkiem po zamrożeniu? Jak długo ma być w zamrażarce?

  1. Z reguły wystarczy trzymać taki kubek około 3 miesiące. Nie polecam wrzucać kilku osób do jednej wody i wtedy mrozić. Ewentualnie można zalać jedną karteczkę i dać jej się zamrozić, potem wyjąć i włożyć kolejną i zalać poczekać aż się zamrozi i tak warstwowo jednak tak, aby każda była zamrożona osobno. Po trzech miesiącach można odmrozić, po wysuszeniu kartek posypać je solą i spalić.

 3. Czy rytuał zamrożenia można też zastosować na uciążliwą i szpecacą chorobę, kiedy lekarze nie umieją lub nie chcą pomóc? Czy można napisać: “odcinam i zamrazam chorobę…..”?

  1. Tak można takie coś zastosować na chorobę. Miałam przypadek pani, która miała straszny krwotok z dróg rodnych a niestety nie mogła stosować żadnej farmakologii ze względów zdrowotnych i faktycznie zamrożenie krwotoku zadziałało. Można spróbować zadziałać w taki sposób. Pozdrawiam

 4. Czy można zamrozić osobę która chce nam zaszkodzić a nie wiemy jak się nazywa ile ma lat itd Na jednym z portali internetowych , osoba założyła kilka kont pod fałszywymi danymi i próbując różnych sztuczek chce mi zaszkodzić.. czy w takim przypadku rytuał też zadziała?

  1. Można taką osobę zamrozić wpisując jej fałszywe dane i koncentrując się na niej, wówczas ślad energetyczny tej osoby zostanie mimo wszystko wpisany w rytuał. Powinien zadziałać. Jednak jeśli ta osoba zna się na magii to może być konieczny silniejszy rytuał. W razie problemów proszę dać znać a coś podpowiem. Życzę spokoju i pozdrawiam

 5. Chciałabym zamrozić nałogi męża, które niestety są bardzo szkodzące dla nas. Czy jak napisze, że odcinam męża od alkoholu i hazardu to nie zamrożę Jego? Proszę o pomoc

  1. Problem nałogów jest trudny i dość złożony, jednak może Pani spróbować wykonać ten rytuał. Proszę wtedy napisać na kartce następujące słowa: “Zamrażam negatywne wpływy alkoholizmu oraz nałogu hazardu na (imię i nazwisko i data urodzenia). Od tej chwili jest on wolny od przymusu uciekania w te nałogi”. Życzę siły i powodzenia

  2. Proszę udać się na terapię dla osób współuzależnionych, terapia jest bezpłatna w ramach NFZ.

 6. Czy rytuał mogę wykonać na przyjaciólce, aby odciac sie od jej negatywnej strony? Bardzo ja lubie, wiele razy mnie wspierała, ale czasami odzywa sie w niej negatywna energia i zaczyna byc toksyczna. Co wtedy da mi rytuał?

  1. Tak może pan wykonać na przyjaciółce. Pytanie tylko co pan chce osiągnąć poprzez ten rytuał, czy to żeby przestała się ona do pana odzywać, czy żeby zmieniła swój stosunek do pana. To bardzo istotne. Zanim wykonamy jakiekolwiek działanie rytualne, należy przewidzieć konsekwencje takiego działania. Nie na wszystkie przypadki ten rytuał zadziała. Jeżeli napisałby pan, że odcina pan wszelkie negatywne wpływy od tej pani, wówczas może to skończyć się tym, że nawet przestanie się z panem kontaktować. To bardzo złożone i zindywidualizowane.

   1. Dlaczego mogą wystąpić takie konsekwencje skoro chcemy zamrozić tylko negatywne relacje z dana osoba..
    Może mi Pani wytłumaczyć? Bardzo proszę.
    Czy można cofnąć taki rytuał?

   2. Witam. Do jakich konsekwencji pani nawiązuje? Nie mogę dojść do początku komentarza. Natomiast rytuał zamrażania jak najbardziej można cofnąć, poprzez rozmrożenie kartki, wysuszenie jej, następnie zapalenie świeczki posypanie kartki solą i wypowiedzenie słów: Niweluję i odwołuję ten rytuał, od tej chwili jest nieważny”. Następnie należy spalić kartkę z solą od płomienia, a popiół wyrzucić do toalety.

   3. Chodzi mi to to ,że jeśli zamrozić chcę negatywne emocje danej osoby wobec mnie..same negatywne.. I mrożę z tą intencją.czy może się zadziac że zostaną zamrożone również pozytywne . Czyli szacunek miłość zrozumienie..

  1. Można zrobić. Tylko proszę sobie zadać pytanie w tym wypadku, kto w tej sytuacji jest bardziej winny ta kochanka? Czy może mąż, który pozwolił dopuścić ją do siebie? Ja rozumiem takie sytuacje i wiem, że są przykre, tylko takie kwestie warto próbować rozwiązać w inny sposób.

 7. Co jeśli zapomniało się zapalić świecy? I napisało się tekst na karteczce i zalało woda i zamroziło. Czy trzeba rytuał jeszcze raz wykonać?

  1. Jeśli zapomniała pani odpalić świecy rytuał mimo to zadziała. Akurat w tym wypadku tak jest, ale w nie wszystkich rytuałach tak się zadzieje. Trzeba pamiętać podczas wykonywania rytuałów o tak zwanym BHP i pewnych zasadach. Świeca jest po to, aby oczyścić przestrzeń i ją zabezpieczyć oraz dodać energii dla rytuału. Jeżeli są podane takie wytyczne, należy się ich stosować.

   1. Ok, teraz ta osoba bardzo do mnie ciągnie,cały czas jest obok mnie , czy tak ma być? Czy to dobrze czy to źle?

   2. Nie powinno tak być. Nie wiem w jakiej formie to pani zrobiła i co było napisane na kartce więc trudno mi określić dlaczego tak się dzieje.

 8. A jakiś podobny rutuał, służący do blokowania/odcinania/neutralizowania negatywnego działania jakiś osób? Ten jest bardzo interesujący, niestety nie mam zamrażarki w domu 🙁

  1. Postaram się taki do ogólnego stosowania zamieścić na stronie. Natomiast w trudniejszych przypadkach osobiście wykonuję mój autorski rytuał, jednak nie jest on do powszechnego stosowania, gdyż jest on za każdym razem dostosowywany i układany pod dany przypadek. Gdyby była konieczność to zapraszam do kontaktu.

 9. Czy mozna zamrażac rodzicow tzn to co w nich jest zle dla mnie lub innych osob .Np ich chorobę albo czyny?

  1. Tak można, ale zawsze uczulam nie zamrażamy osoby, tylko czyn, działanie czy energie, jakie wysyła dana osoba w naszym kierunku. Natomiast choroby również możemy zamrażać.

 10. Kilka tygodni temu zrobiłam rytuał zamrażania i teraz wiem, że zrobiłam to źle. Czy mogę go powtórzyć ?

  1. Witam. Tak może pani zrobić ponownie, jednak najpierw proszę zlikwidować działanie tego rytuału poprzedniego poprzez wyjęcie kartki wysuszenie jej i posypanie solą i wtedy spalenie całości. Pozdrawiam

   1. Witam ja zrobiłam złe jak mogła bym cofnąć ten rytuał ponieważ zamroziłam osobę w ciąży jak mogła bym to cofnąć aby jej nie zaszkodzić ani sobie

 11. dzien dobry .w jakiej fazie ksiezyca wykonac zakonczenie rytualu poprzez wysuszenie i spalenie karki?
  czy mozna go podczas kolejnego cyklu ubywania ksiezyca ponowic i jak go wzmocnic by skutecznie zadzialal?

  1. Jeżeli odwołujemy jakikolwiek rytuał nie musi z tym czekać do żadnej fazy księżyca. W każdym momencie to można wykonać, wręcz często jest konieczność natychmiastowego działania. Pozdrawiam

   1. Dziękuję.
    Rozumiem że po trzech miesiącach obojętne w jakim momencie wypadnie kończymy rytual .
    Ja zakończyłam w czwartek, i juz w piątek miałam cały dzień pod znakiem trudnych spraw. … ale dalam sobie ze wszystkimi znakomicie radę.
    Dlatego wykonałam rytual ponownie.

   2. Chodzi o to, że zasięg oddziaływania tego typu rytuałów z reguły trwa do 3 miesięcy. Czasami nie ma potrzeby ponawiania rytuału, a czasami trzeba. To dość indywidualna kwestia.

 12. U mnie rytuał zamrażania działa rewelacyjnie🙂 ja bym poprosiła o wskazówki jak oczyścić relacje między dwojgiem ludzi ,czy to partnerów czy przyjaciół czy też współpracowników, bo trzeba ze sobą pracować a milczenie czy nieprzychylność tylko potęguje niefajna atmosferę ,dziękuję ❤️

  1. Pani Agnieszko jeśli chodzi o relację i rady jak oczyścić ją to dość indywidualne kwestie, więc musiałabym wiedzieć coś więcej na temat danej relacji i sytuacji w niej panującej. Natomiast mogę polecić zastosowanie rytuału oczyszczającego. Może pomóc wyczyścić kwestie negatywnych energii i wspomóc pracę nad relacją. Tutaj link do niego: https://kodyswiadomosci.org/2020/05/22/rytual-uzdrawiajaco-oczyszczajacy-relacje/. W razie trudności zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

 13. Co zrobic kiefy przeprowadzalam sie i kartki sie rozmrozily i wyrzucil je ktos bez wysuszenia i spalenia

  1. Wówczas proszę na kartce napisać “Odwołuję rytuał zamrażania dotyczący osoby …..(podać imię i nazwisko i jak się zna datę urodzenia). Rytuał jest nieaktywny. Z korzyścią dla wszystkich, bez szkody dla nikogo.” Następnie te kartkę spalić od płomienia świecy. Tak można odwołać ten rytuał. Pozdrawiam

  1. Dzień dobry. W wykonywaniu rytuałów należy kierować się ważnymi pobudkami i dokładnie przewidzieć konsekwencje swoich działań. Starać się w emocjach nie wykonywać rytuałów oraz dokładnie przeanalizować sytuację. Może w tej sytuacji warto zadać sobie pytanie, w jaki sposób sytuacja między Wami się przez to zmieni, jeśli by rytuał zadziałał? To taka dygresja do przemyślenia. Proszę pamiętać, że czasami wykonanie takich działań to chwilowe rozwiązanie. Jeśli natomiast mimo to chciałby Pan wykonać ten rytuał, wówczas proszę pamiętać, że nie mrozimy osoby, tylko działania i wpływy na daną osobę. I tutaj pojawia się dodatkowy problem, ponieważ to już jest ingerencja w osoby trzecie. Jeżeli ten człowiek Panu wyrządzał bezpośrednio krzywdę, wówczas mógłby Pan to wykonać, natomiast to jest “krzywda” pośrednia. Może bardziej przydałby się rytuał oczyszczający Pana relację z żoną. To takie rady, jednak żeby dokładniej Panu pomóc musiałabym dokładniej znać sytuację. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam

  1. Proszę mi sprecyzować pytanie, chodzi pani o zarażanie? Jeżeli tak to w pewien sposób można to tak nazwać. ponieważ np. jeżeli pani partner ma na sobie klątwę, która z kolei blokuje u niego kwestie finansów, to pośrednio to obciążenie wplywa również na panią, gdyż poprzez choćby akt seksualny mieszacie swoje energie. I dochodzi często do sytuacji przenoszenia takich obciążeń na siebie nawzajem. Pozdrawiam

   1. Aha 🙂 no tak można zamrozić długi i trudną sytuację finansową. Tylko proszę umiejętnie napisać formułę, żeby nie było że pani zamrozi :”finanse”. To da skutek odwrotny. trzeba zamrozić długi. Przy okazji jednak warto spróbować dojść do tego, gdzie tkwi przyczyna takiej sytuacji. Polecam również wykonanie dekretu na długi, który jest na mojej stronie. dzisiaj jest idealny moment, aby go zacząć. Ponieważ jego rozpoczyna się w nów i kończy w następny nów. Pozdrawiam

 14. Czy mogę powtórzyć rytuał wyciągnęłam pudełko z zamrażarki i tak karteczki się zbrylily ze musiałam wylać do zlewu udało mi się uratować jedna kartkę i spalić nad świecą ponieważ ta osoba była w ciąży i niechcialam jej zaszkodzić . Ale czy muszę powtórzyć rytuał dodam ze karteczki były w zamarszalce 3 dni co zrobić w takiej sytuacji z góry dziękuje . Czy zamrażamy osobę w ciąży można nie można ?

  1. To czy chciałaby pani powtórzyć zależy od sytuacji i warunków, jakie pani ma z tą kobietą. I to co podkreślam w rytuale nie mrozimy osoby a jej wpływy na nas. Więc jeżeli szkodzi w jakikolwiek pani ta kobieta, to może pani prawidłowo wykonać rytuał, lecz MROZIMY WPŁYWY I NEGATYWNE ASPEKTY, JAKIE DANA OSOBA KIERUJE W NASZYM KIERUNKU.

 15. Witam, zamroziłam negatywne wpływy trzech osób, umieszczając ich nazwiska w jednym pojemniku. Dopiero na Pani stronie dowiedziałam się ,że nie powinno się tak robić. Dlaczego ? W czasie wykonywania rytuału nie zapaliłam świecy, ponieważ także o tym nie wiedziałam. Nie kierowały mną złe emocje, ani wzburzenie. Pragnę jedynie ,aby osoby o których mowa zniknęły z mojego życia, dały mi spokój. Nie szkodziły mi w żaden sposób. Jeśli nieprawidłowo wykonałam czynności związane z rytuałem , to czy mogę go powtórzyć i co zrobić z zamrożonym już pojemniczkiem ? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam.

  1. Witam wszystko dokladnie podaję w treści artykułu. Proszę jeszcze raz przeczytac. Mozna smialo mrozic wiecej osob, tylko w odpowiedni sposób. Najpierw poprzedni rytual niech pani dezaktywuje, a nastepnie wykona go ponownie. Pozdrawiam

   1. Doskonale, przeczytam jeszcze raz wszystko dokładnie. Myślę jednak, że to bardziej działa na zasadzie placebo. Pozdrawiam serdecznie.

   2. Gdyby to była kwestia placebo, nie byłoby potrzeby tak dokładnych zabiegów, aby nikomu nie zaszkodzić, a rytuał był prawidłowo wykonany. Każdy rytuał to operowanie energią. Dlatego jeżeli nie znamy się na prawidłowościach energii, jak potrafi się zachować i jak ją prawidłowo kierunkować, lepiej nie bieżmy się za magię. Pozdrawiam

   3. Napisałam tylko co myślę. Oczywiście, że na magii się nie znamy. Dlatego dopisałam się do Pani strony, aby dowiedzieć się chociaż maleńką odrobinkę na ten właśnie temat. Przecież wszyscy, którzy “tutaj” piszą w pewnym sensie szukają i Pani pomocy i wiedzy. Pozdrawiam serdecznie.

   4. Dlatego też każdy rytuał opisuję bardzo dokładnie, aby osoby, które mogą je samodzielnie wykonać miały pełen obraz działania. Zawsze wspieram i pomagam, ale co do magii i działań rytualnych jestem stanowcza i surowa, gdyż znam konsekwencje, z którymi wielokrotnie mam do czynienia, gdy trafiają do mnie ludzie bezmyślnie wykonujący pewne działania. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

 16. Czy można zamrozić swoją negtywną energie i agresje wzgledem zarówno siebie jak i innych? Jak należałoby sformułować zaklecie? Dziekuje

  1. Witam. Jeśli chodzi o takie elementy byłabym ostrożna. Lepiej nie mrozić takich aspektów swojej osobowości, ponieważ to nie rozwiązuje problemu. Lepiej poszukać i dokopać się przyczyn takiego stanu. Zamrażając swoją energetykę można sobie zaszkodzić, tym bardziej nie wiedząc co z czym jest powiązane. I przy okazji takiego zamrożenia można pozbyć się pozytywnych aspektów siebie, a to już może doprowadzić do problemów. Lepiej polecam pracę nad sobą, oczyszczenie swojej energetyki, skierowanie się na obserwację siebie, skąd takie mechanizmy się biorą. W taki zdrowy sposób nie zaszkodzimy sobie, a rozwiążemy problem na zawsze. Pozdrawiam

 17. Wykonałam rytuał, zadziałał już po 3 dniach, ale rzeczywiście jego zasięg trwał chyba do 3 miesięcy, bo teraz mija 4 miesiąc, a ja zapomniałam, że po 3 należy kartkę rozmrozić i spalić, osoba zamrożona zaczęła właśnie od około miesiąca być znowu aktywna. Czy teraz powinnam rytuał powtórzyć, aby znowu zlikwidować wpływy tej osoby tj rozmrozić kartkę, spalić i wykonać od nowa rytuał tak, aby znowu mógł mieć wpływ na dana osobę?

 18. Dzień dobry,zrobiłam dzisiaj rytuał zamrażania, jednak nie wiem czy dobrze, ponieważ chodziło o ta samą osobę. Mam z nią problemy zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Najpierw napisałam kartkę odnośnie życia prywatnego i drugą kartkę odnośnie życia zawodowego. Obie kartki umieściłam w jednym pojemniku i zalałam wodą następnie zaniosłam do zamrożenia. Czy można w ten sposób wykonać ten rytuał. Mam nadzieję, że zadziała. Pozdrawiam Agnieszka

 19. Dzień dobry, wykonałam rytuał zamrażania, ale nie wiem czy poprawnie. Wszystkie czynności wykonałam zgodnie z pleceniem na stronie, jednak włożyłam dwie kartki do jednego pojemnika. Chodzi o jedna osobę ale na dwóch płaszczyznach życia- prywatnym i zawodowym. Napisałam dane tej osoby oraz informację że blokuję i zamrażam wszelkie negatywne działania tej osoby względem mnie na jednej kartce i na drugiej względem firmy. Obie kartki dałam do jednego pojemnika, zalałam wodą i zamroziłam. Pytanie czy jak rytuał dotyczy tej samej osoby to mogłam tak zrobić? Pozdrawiam Agnieszka

   1. Dziękuję za odpowiedź. Czy jak zapomniałam czegoś dopisać to muszę rozmrozić poprzedni rytuał i spalić kartkę i zarobić go jeszcze raz czy wystarczy że zrobię nowy a tamten zostawię (dodam że dotyczy tej samej osoby)

   2. Wszystko zależy od tego, czy treść w poprzednim rytuale była w bezpieczny sposób napisana. Jeżeli była zamrożona energia osoby, należy dezaktywować poprzedni rytuał i zrobić go ponownie i wtedy ułożyć treść w odpowiedni sposób, tak aby tylko zamrażać określone wpływy danej osoby. Jeżeli natomiast był tamten rytuał prawidłowo wykonany, wówczas może pani tylko dopisać i dołożyć dodatkową treść.

  1. Tak jak wspominam w treści artykułu, rytuał ma zasięg 3 miesięcy, więc w ciągu tych 3 miesięcy na pewno powinien zadziałać. Czas jest uzalezniony od sytuacji i osoby. Może nawet już w ciągu pierwszego tygodnia zadziałać.

 20. Czy można zamrozić Czyjeś wszelkie uczucia i działania nie wobec siebie tylko wobec innej osoby ?

 21. Witam,
  Czy można wcześniej zakończyć przed upływem 3 miesięcy, i ponownie wykonać nowy rytuał zamrożenia? Czy można napisać “Zamrażam i odcinam wszelkie negatywne działania , zachowani osoby X wobec osoby Y?
  Czy to zadziała? dziękuje za odpowiedx

  1. Dzień dobry,

   mój wujek ma raka otrzewnej. Onkolog powiedział, że jest to ostatnie stadium choroby, i nie da się już nic zrobić..
   Czy taki rytuał może tutaj zadziałać?

   1. Dzień dobry. Zdarzało się, że zamrożenie choroby pomogło, ale moim zdaniem nie zlikwiduje to choroby, tylko np. może ją zatrzymać. Może warto uderzyć w uzdrawianie energetyczne oraz naturopatię, aby w naturalny sposób wspomóc organizm w walce z chorobą.

 22. Witam chciałbym się zapytać jakie mogą być skutki źle wykonanego rytuału ? I czy jak nie wyciszymy negatywnych emocji związanych z osobą którą
  Chcemy zamrozić to co się wtedy może stać

 23. Witam , moja koleżanka ma znajomych którzy są
  toksyczni i źle na nią wpływają czy można zamrozić jakoś ich relacje ?

   1. „Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne działania, które wysyłają (podać imiona i nazwiska osób szkodzących i jak da radę daty urodzenia ich) wobec (podać imię i nazwisko koleżanki i datę urodzenia).” Mam nadzieję, że koleżanka wie o całym działaniu?

 24. Dzień Dobry, chciałabym zapytać o rytuał zamrażania. Interesuje mnie to czy taki rytuał mogę wykonać tylko z pomocą czystej wody, czy mogę tę wodę czym zabarwić by miała inny kolor, jakimś barwnikiem lub nawet farbą, tak by nie była widoczną w tym kartka i zapisane słowa, albo czy wodę można zastąpić inną płynną cieczą np. płyn do płukania, rozrobiona z wodą henna, sok z buraków. Chodzi o to że z zamrażarki u mnie w domu korzystają też inne osoby, nie zawsze to ja ją też odmrażam a ktoś z inny z domowników, zależy mi tu by zachować dla siebie pełną dyskrecję, gdyby tak się to miało dostać komu w ręce, zostało to wyjęte to aby woreczek nie wzbudzał jakiegokolwiek zainteresowania domowników (co to jest i co to za kartka tam jest) A wiem że mimo zmrożonej wody, jakaś część jest widoczna, ostatnio przeprowadziłam test, nabazgrałam byle co na kartce i zalałam w małym worku. Po paru dniach wyjęłam. Żeby sprawdzić jak będzie wyglądało. I wydać wyraźnie że coś tam jest nietypowego. Niebawem w odpowiednim czasie mam wykonać taki rytuał przeciwko osobie, jej złego wpływu na moje małżeństwo. Przygotowuję się do tego rytuały, by dobrze go wykonać i zabezpieczyć przed zainteresowaniem innych osób. Na razie wymyśliłam że na woreczku mogłabym podpisać jakąś nazwę kosmetyku tylko jeszcze tu zastanawiam się czy mogłabym tę kartkę zalać np tą rozdrobnioną henną czy czymś innym co ukryje dobrze tę kartkę w środku w razie gdyby ktoś inny mi to wyjął podczas rozmrażania zamrażarki i rozmnożył to. I czy barwa, kolor tej cieczy też może mieć jakikolwiek wpływ na jakość działania rytuału, jeśli tak to jakie kolory będą bezpieczne, a jakiego unikać (pytam w myśl magii Kolorów) Bardzo proszę o jakieś wskazówki, poradę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

  1. Dzień dobry. Może Pani zamrozić w ten sposób kartkę, jeśli jest taka sytuacja. Najlepiej jednak zalać wodą i wtedy ewentualnie dodać jakiś barwnik, choćby tę rozdrobnioną hennę. Nie będzie to miało wpływu na rytuał, gdyż nie wlewa pani np. octu po to żeby zaszkodzić zamrażanej osobie. Proszę pamiętać, że mrozimy wpływy osoby, a nie osobę. Pozdrawiam

   1. Dziękuję Pani ślicznie za odpowiedź. Pozdrawiam Serdecznie

 25. Dobry wieczór, czy w ogóle można taki rytuał wykonać przeciwko jakiejś złej cechy, jeśli jest ktoś zbyt często protekcjonalny, uruchamia się mu się wobec innych krytykanctwo to czy można by było taki rytuał w tym przypadku zastosować z daną konkretną intencją. Nie mam na myśli by zmieniać partnera i manipulować nim, a po prostu żeby odciąć go od negatywnych wręcz uciążliwych zachowań. I czy do rytuału mogę użyć małą świeczuszkę typu podgrzewacz, u mnie w ogóle w domu nie ma zwyczaju palenia świec, rzadko też jestem sama w domu, więc nie bardzo mi pasuje w tej sytuacji zwykła standardowa świeczka. A coś chyba trzeba zapalić, bo rytuał znów pewnie nie byłby ważny, nie będzie miał pewnie takiej mocy?

  1. Witam. Można obojętnie jaką świeczkę do tego rytuału zastosować. Natomiast zamrażanie cech to już bardziej złożony temat. Ja wychodzę z założenia, że należy poszukać źródła i przyczynę takich cech, czy zachowań. Ponieważ każda cecha nam jest potrzebna, ale w równowadze. Natomiast jeśli zamrozimy taką cechę, to dana osoba może zacząć mieć problemy potem z inną cechą. Tutaj raczej nie wykonywałabym tego działania z taką intencją.

 26. witam, CO MOZE SIE WYDARZYC; co sie stanie gdy zamrozimy osobe, ktora nas nienawidzi, zneca sie nad nami psychicznie, jest podla i ma chorobe dwubiegunowa afektywna. patologiczny klamca.-knuciciel i zle mi zyczy??

  1. Witam. W takim przypadku, kiedy osoba jest chora psychicznie i ma dwubiegunówkę raczej rytuał nie podziała. Można spróbować wyciszyć taką osobę tym rytuałem, ale z doświadczenia wiem, że w takim przypadku trzeba podejść w sposób bardziej złożony. Jednak takie tematy analizuję indywidualnie podczas sesji. Pozdrawiam

 27. Rozumiem, a czy ewentualnie jakoś inaczej mogłabym zadziałać magicznie, jakiś inny rytuał na to by ten ktoś sam zaczął przyglądać się sobie zamiast innym, chodzi mi o to by zaczął być bardziej świadomy własnego zachowania, tego co sam robi, żeby zaczął dostrzegać “swoje własne ja wobec drugiego człowieka” Mniej krytycznego spojrzenia na wszystkich innych a dostrzeżenie też swoich własnych błędów, tego co robi źle i jak czasem rani przy tym innych. Jest typem człowieka który w niczym się nie myli, zawsze ma racje, uważa się za alfa i omega… brakuje mu niestety jakiejś takiej pokory serca wobec innych i tego co się czasem dzieje, w zaistniałych konfliktach. Wszyscy inni są winni tylko nie on. Chodzi o uczciwy ogląd własnej osoby, swoich własnych wad, co ja robię nie tak, co zrobiłem, czy oby na pewno moje zachowanie jest fair… chodzi o umiejętność przyjrzenia się samemu sobie z pokorą w sercu i na sytuacje niesione przez życie, chcieć dokonać analizy gdy pojawia się jakiś problem… przemyśleć sobie zaistniały konflikt i swoje zachowanie, gesty, wypowiedziane słowa… umieć przetrawić, przepracować z samym sobą ów konflikt, przyjść i porozmawiać, wyjaśnić, przeprosić gdy wymaga tego sytuacja, a nie zachowywać się tak jakby się nic nie stało… i w końcu by zaczął pracować nad sobą, eliminować swoje złe wzorce zachowań.

  1. W tej sytuacji trzeba by było wykonać pełną analizę danej osoby, ponieważ trzeba ustalić, czy takie zachowanie jest wynikiem wypaczenia osobowości, czy może efektem blokad energetycznych, czy efektem nieodpowiedniego ukształtowania się w okresie dzieciństwa itd. Wtedy można stwierdzić, czy ewentualne zabiegi energetyczno-duchowe (nie rytuały) mogłyby mu pomóc otworzyć i się i rozwinąć świadomość. Zatem nie ma rytuałów, które osoba nie znająca się na rytualistyce magicznej mogłaby w tym kierunku zrobić. Ewentualnie można palić świecę białą, z intencją wzmocnienia duszy, aby ona z kolei pokierowała daną osobą, żeby ogarnęła się ze swojej iluzji. To może pani sama zrobić.

   1. Jak taka analiza wygląda, czy to na podstawie numerologii czy jeszcze to inna metoda, czy taką analizę można wykonać bez wiedzy osoby “badanej” Co do takiej analizy trzeba by było mieć, jakieś zdjęcie? data urodzenia? i jaki byłby tego koszt?

 28. Witam. Czy rytuał mogę wykonać zamiast kartki to zdjęcie tej osoby, a na odwrocie jej imię i nazwisko?

  1. Witam można wykorzystać zdjęcie, ale nie może być tylko imię i nazwisko napisane. Tłumaczę w artykule, że nie piszemy że mrozimy osobę. Jeżeli napiszemy tylko imię i nazwisko i jeszcze do tego ze zdjęciem to mrozimy całą osobę, tzn. jej energetykę. To wyrządza szkodę. Proszę napisać na zdjęciu tekst, który zamieściłam w artykule. Pozdrawiam

   1. Tak oczywiście, Ja miałam na myśli jako dane osoby bo nie znam daty urodzenia ani adresu. Dziękuję

 29. prosze wytlumaczyc co takiego zlego dzieje sie, gdy zamrazamy osobe? czy to dotyka osobe zamrazajaca czy te, ktora zamrazamy ?moze jakies przyklady pani poda? nie ma wyjasnien dlaczego to takie “niewlasciwe”, chcialabym lepiej rozumiec te zagadnienia . dziekuje

  1. Witam. To przedstawię to obrazowo. Jakby czuła się pani jakby ktoś oblał panią wodą, lub tak jak niektórzy robią octem i włożył do wielkiej zamrażarki. Co by się z pani ciałem stało? Ten rytuał w ten sposób zrobiony spowalnia wtedy funkcje życiowej energii człowieka, która dosłownie zostaje zamrożona. Już w komentarzach wiele razy to tłumaczę.

 30. Czy jeśli ktoś nosi bransoletkę lub koralik tak zwanego złego oka to czy ten rytuał zadziała czy nie?

  1. Nie zawsze to działa, tzn. sam symbol oczywiście posiada pewną formę oddziaływania z racji wbitej funkcji, jaką zawiera symbolika. Natomiast ważne jest tworzenie też bransoletki i z jaką intencją była tworzona i dawana. Pozdrawiam

 31. Dzień dobry

  Jeżeli nie znam daty urodzenia osoby, której działania chcę zamrozić może być nr telefonu tej osoby?

 32. Dzień dobry. Jak się ma wpływ rytuału na dzieci i moje relacje z nimi, jeżeli chcę zamrozić złe działania mojego byłego męża w stosunku do mnie? Gdzieś słyszałam, że moje relacje z dziećmi mogą ulec pogorszeniu. Będę wdzięczna za odpowiedź.

  1. Dzień dobry. Skoro zamrażania pani wpływy byłego męża względem siebie, to z jakiej racji miałoby to przełożyć się na relacje pani z dziećmi? Tak się nie dzieje. Zapewne słyszała pani, że dzieci są podpięte pod matki energetykę do 16 roku życia. I to jest fakt, Natomiast nie ma to wpływu na to działanie.

   1. Dziękuję. Za odpowiedź i za ten szczegółowy opis rytuału.

 33. Chce wykonac ten rytuał na moją uciążliwa,trwającą juz wiele lat chorobę żołądka.Czy na karteczce mam wypisać swoje dane?
  Jakich słów mam użyć?

  1. Witam. Najlepsze rozwiązanie to podejść do choroby od strony emocjonalnej i konfliktu, jaki powoduje w nas chorobę. Trzeba zlikwidować źródło i przyczynę choroby. Proszę przeczytać ten artykuł, może coś Pani to podpowie: https://www.facebook.com/RecallHealing/posts/5033172746726470/
   A jeśli chodzi o treść zamrażania tej choroby, to można spróbować napisać tak: “Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne wpływy choroby (podać nazwę choroby) na moją osobę (podać swoje imię i nazwisko i datę urodzenia).”. Pozdrawiam

 34. Witam, zamroziłam w małym słoiczku negatywne działania nieprzychylnej mi osoby. Zauważyłam jednak że słoik popękał… Czy to ma jakiś wpływ na powodzenie rytuału?

 35. Dzień dobry, dziękuję za szczegółowo opisany rytuał. Spadł mi z nieba. Podeszłam do niego bardzo poważnie i zadziałał już następnego dnia. Do mrożenia zastosowałam plastikową foremkę do kostek lodu (każda kartka oddzielnie, cała zamoczona), treść zapisana dokładnie wytycznymi. Chyba zgubiła mnie chciwość, ponieważ miałam 2 foremki, razem na 24 kostki. Wszystkie wypełniłam. 16 godzin po wykonaniu rytuału…opadłam z sił i leżę z wysoką gorączką oraz zapaleniem zatok 3 dzień. Czy to możliwe, abym przez ilość intencji, z których połowa dot. negatywnego wpływu czegoś (załóżmy przymusu palenia papierosów) na mnie, zamroziła swoją własną energię życiową?

  1. Dzień dobry. To Pani zaszalała 🙂 mówiąc żartem. a tak na poważnie to każdy rytuał to działanie energetyczne. Jeśli do tego te rytuały dotyczą pani i pani blokad to taki efekt chorobowy może nastąpić. Bowiem mogło to poruszyć w pani jakieś elementy oczyszczania. To jest jedna opcja, a druga to taka, że mogła któraś z intencji być nieodpowiednio sformułowana. Zatem proszę odczekać 2 tygodnie i jeśli sytuacja się nie zmieni to napisać do mnie, wtedy na podstawie szczegółów intencji zdiagnozuję co mogło pójść nie tak. Pozdrawiam

   1. Jaka powinna być formuła jeśli chce zamrozić relacje kochanki z moim narzeczonym aby nie mieli juz ze sobą kontaktu? Pozdrawiam

   2. To w tym wypadku nie zadziała. Tu trzeba sobie zadać pytanie czy zasługuje Pani być z taką osobą w związku. Zadać pytanie na ile siebie szanuję, aby pozwolić sobie na tkwienie w takiej sytuacji. Nikogo nie zmusimy do miłości, ani do tego, aby zerwała kontakt z kochanką. Jeżeli to jeszcze narzeczony, ma pani czas na weryfikację relacji i to pani radzę zrobić w pierwszej kolejności. Pozdrawiam

Leave a Reply