RYTUAŁ ZAMRAŻANIA

Temat rytuału zamrażania jest dosyć znany i bardzo często udostępniany w internecie. Jednak nie z tego względu pragnę go udostępnić a dlatego, aby podjąć pewne kwestie, które nagminnie są pomijane w udostępnianym rytuale, niejednokrotnie również przez osoby praktykujące magię. Poprzez ten artykuł chciałabym rozwiać pewne wątpliwości.

Rytuał zamrażania wrogów ma za zadanie sprawić, aby osoby nam nieżyczliwe, przestały nas zamęczać swoimi działaniami i zachowaniami. Najczęściej stosuje się wobec współpracowników, którzy podkładają nam kłody w pracy. Czasami jest to członek rodziny, który próbuje mieć znaczący wpływ na to jak mamy myśleć, jak postępować i wtrąca się w nasze życie bez naszej zgody. Zdarza się, że jest to były partner, który nie potrafi od nas odejść i nas nachodzi i szantażuje. Sytuacji do wykorzystania tegoż rytuału jest wiele.

Ogólnie można uznać, że zadaniem tego rytuału jest zablokowanie wpływów osób, które nam szkodzą pośrednio bądź bezpośrednio czy to myślami, słowem czy niewłaściwymi działaniami.

Zanim przejdę do opisu rytuału, jak zawsze pragnę zacząć od uświadomienia podstaw działania energii. Większość ludzi traktuje magię pobłażliwie, traktując ją jako receptę na bolączki i sposób na rozwiązanie wszystkich problemów. Niestety to tak nie działa. Rytuały magiczne są narzędziem oraz wspomagaczem w osiągnięciu naszego celu.

Ponadto będę do znudzenia powtarzać, że do działań magicznych należy podchodzić świadomie, mając na uwadze, jakie dany rytuał może pociągnąć za sobą konsekwencje.

Kolejna kwestia to nasz stan umysłu oraz emocje jakie nam towarzyszą podczas działań rytualnych. Często dziwicie się dlaczego dany rytuał nie zadziałał. A to dlatego, że umysł musi być oczyszczony z wszelkich innych myśli, tylko powinniście skupić uwagę na kwestii intencji samego rytuału. Po za tym nie jest wskazane wykonywanie rytuałów podczas silnego wzburzenia, podczas silnych stanów nerwicowych, gdzie nie potrafimy zapanować nad emocjami. Emocje to silny katalizator dla zrealizowania się i powodzenia rytuału. Zatem powinny to być pozytywne myśli. Ma to również istotne znaczenie w przypadku, kiedy wykonujemy rytuał na kogoś, z kim mamy zatargi bądź tej osoby nie lubimy. Przy silnych emocjach oraz silnym potencjale energetycznym danej osoby, niestety możemy zaszkodzić jej.

Wracając do rytuału zamrażania pragnę dodać, że pogląd jakoby nie jesteśmy w stanie wyrządzić tym rytuałem szkody drugiej osobie nie do końca jest prawdą. Będzie on bezpieczny jak spełnimy pewne zasady jego prawidłowego wykonania. Jakie to zasady opiszę w dalszej części artykułu, jednak najpierw podam składniki do jego wykonania.

Składniki:

– świeca prosta biała,

– kubeczek z przykrywką lub mały pojemniczek zamykany,

– mała kartka papieru,

– długopis,

– trochę wody.

Wykonanie rytuału:

Zanim podejdziecie do rytuału najważniejsza kwestia, o której mało kto mówi. Otóż należy oczyścić myśli i postarać się nie myśleć źle o danej osobie, której działanie chcemy zamrozić. To bardzo ważne!!!

Może to być dość trudne, gdyż najczęściej wykonujemy go wobec osób, które świadomie bądź nieświadomie nas krzywdzą, więc wymaga to od nas wysiłku, aby te myśli stały się klarowne.

Kiedy już wyciszycie umysł odpalcie świecę i poczekajcie około 10 minut, aż oczyści przestrzeń, a wy w tym czasie możecie wziąć karteczkę i napisać na niej dane personalne osoby, której dotyczy rytuał. Im więcej danych tym lepiej, czyli imię i nazwisko, data urodzenia, nawet adres jak go znacie.

I tutaj większość osób na tym kończy opisywanie rytuału przechodząc do finału. Pragnę zaznaczyć ważną kwestię. Jeśli chodzi o ten rytuał musimy zapamiętać, że nie MROZIMY OSOBY, lecz MROZIMY JEJ NEGATYWNE DZIAŁANIA wobec nas!!! W związku z tym, jeżeli byśmy zostawili same dane tej osoby i zalali wodą a następnie zamrozili, wówczas może dojść do trudnych konsekwencji energetycznych dla osoby, którą zamroziliśmy (między innymi zablokowanie energii życiowych danej osoby, doprowadzając do pogorszenia zdrowia a nawet śmierci tej osoby). O tym się nie mówi, gdyż rytuał uważany jest za bezpieczny. Wszystkim się wydaje, że to takie nic, wziąć zamrozić i już. Uwierzcie mi, że nie. Znam przypadki, kiedy taki rytuał zaszkodził, przez nieumiejętne jego wykonanie.

W związku z tym, jeżeli wypiszecie dane osoby to na tej samej kartce napiszcie słowa: „Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne działania, które wysyła wobec mnie ………… (imię i nazwisko).”

Tak przygotowana kartka ląduje w kubeczku, bądź pudełku. Należy zalać ją wodą tak, aby cała była przykryta i wkładamy ją do zamrażarki. Na koniec gasicie świecę.

Działanie takiego rytuału ma z reguły zasięg do trzech miesięcy. Po tym czasie należy kartkę rozmrozić. Wysuszoną kartkę posypcie solą i spalcie. Resztki możecie rozsypać na ziemię.

Tak wykonany rytuał potrafi zadziałać na większość przypadków, kiedy wpływają na nas negatywne działania niektórych osób. Rezultat może być taki, że dana osoba się uspokoi a czasami zdarza się, że nawet znika z naszego życia. Wszystko zależy od tego jakie relacje łączą nas z daną osobą. Znam przypadki, kiedy taki rytuał stosowały osoby, które były molestowane psychiczne i nachodzone przez niezrównoważonych byłych partnerów. Tutaj nie zawsze może ten rytuał pomóc, choć spróbować można. Przy takich trudniejszych przypadkach często trzeba wykonać więcej działań, w celu zlikwidowania wpływów tej osoby.

Jeżeli macie więcej pytań dotyczących tego rytuału zapraszam do kontaktu. (Autor:Ewa Rożnowska)

11 myśli w temacie “RYTUAŁ ZAMRAŻANIA”

 1. Czy ważna jest faza księżyca w jakiej powinniśmy wykonać rytuał? Czy zwiększy to skuteczność jeśli zrobi się to w pełnię? I czy zacznie to działać dopiero po 3 miesiącach gdy skończymy rytual spalajac kartke?

  Polubienie

  1. Tak można wspierać się w tym rytuale fazą księżyca, czyli wówczas najlepszy czas to dni po pełni aż do nowiu. Rytuał może zadziałać bardzo szybko od razu po wykonaniu a może nawet po 3 miesiącach, to zależy od danego przypadku.

   Polubienie

  1. Tak można to zastosować w stosunku do firmy, instytucji bądź banku. Wówczas zamiast imienia i nazwiska wpisuje się dane firmy. Dodatkowo można napisać dane osoby która reprezentuje firmę, gdyż czasami działania negatywne są potęgowane przez osobę, która jest złośliwa i nieprzychylna. W związku z tym można też zrobić to na reprezentanta firmy, jednak nie piszemy ich razem na jednej kartce, lecz na osobnych i najlepiej w osobnym pojemniczku. Powodzenia 🙂

   Polubienie

 2. Czy można wykonać rytuał dla kilku osób w tym samym czasie? Co zrobić z takim kubeczkiem po zamrożeniu? Jak długo ma być w zamrażarce?

  Polubienie

  1. Z reguły wystarczy trzymać taki kubek około 3 miesiące. Nie polecam wrzucać kilku osób do jednej wody i wtedy mrozić. Ewentualnie można zalać jedną karteczkę i dać jej się zamrozić, potem wyjąć i włożyć kolejną i zalać poczekać aż się zamrozi i tak warstwowo jednak tak, aby każda była zamrożona osobno. Po trzech miesiącach można odmrozić, po wysuszeniu kartek posypać je solą i spalić.

   Polubienie

 3. Czy rytuał zamrożenia można też zastosować na uciążliwą i szpecacą chorobę, kiedy lekarze nie umieją lub nie chcą pomóc? Czy można napisać: „odcinam i zamrazam chorobę…..”?

  Polubienie

  1. Tak można takie coś zastosować na chorobę. Miałam przypadek pani, która miała straszny krwotok z dróg rodnych a niestety nie mogła stosować żadnej farmakologii ze względów zdrowotnych i faktycznie zamrożenie krwotoku zadziałało. Można spróbować zadziałać w taki sposób. Pozdrawiam

   Polubienie

 4. Czy można zamrozić osobę która chce nam zaszkodzić a nie wiemy jak się nazywa ile ma lat itd Na jednym z portali internetowych , osoba założyła kilka kont pod fałszywymi danymi i próbując różnych sztuczek chce mi zaszkodzić.. czy w takim przypadku rytuał też zadziała?

  Polubienie

  1. Można taką osobę zamrozić wpisując jej fałszywe dane i koncentrując się na niej, wówczas ślad energetyczny tej osoby zostanie mimo wszystko wpisany w rytuał. Powinien zadziałać. Jednak jeśli ta osoba zna się na magii to może być konieczny silniejszy rytuał. W razie problemów proszę dać znać a coś podpowiem. Życzę spokoju i pozdrawiam

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.