RYTUAŁ ZAMRAŻANIA

Temat rytuału zamrażania jest dosyć znany i bardzo często udostępniany w internecie. Jednak nie z tego względu pragnę go udostępnić a dlatego, aby podjąć pewne kwestie, które nagminnie są pomijane w udostępnianym rytuale, niejednokrotnie również przez osoby praktykujące magię. Poprzez ten artykuł chciałabym rozwiać pewne wątpliwości.


Rytuał zamrażania wrogów ma za zadanie sprawić, aby osoby nam nieżyczliwe, przestały nas zamęczać swoimi działaniami i zachowaniami. Najczęściej stosuje się wobec współpracowników, którzy podkładają nam kłody w pracy. Czasami jest to członek rodziny, który próbuje mieć znaczący wpływ na to jak mamy myśleć, jak postępować i wtrąca się w nasze życie bez naszej zgody. Zdarza się, że jest to były partner, który nie potrafi od nas odejść i nas nachodzi i szantażuje. Sytuacji do wykorzystania tegoż rytuału jest wiele.


Zanim przejdę do opisu rytuału, jak zawsze pragnę zacząć od uświadomienia podstaw działania energii. Większość ludzi traktuje magię pobłażliwie, traktując ją jako receptę na bolączki i sposób na rozwiązanie wszystkich problemów. Niestety to tak nie działa. Rytuały magiczne są narzędziem oraz wspomagaczem w osiągnięciu naszego celu. Ponadto będę do znudzenia powtarzać, że do działań magicznych należy podchodzić świadomie, mając na uwadze, jakie dany rytuał może pociągnąć za sobą konsekwencje.

Kolejna kwestia to nasz stan umysłu oraz emocje jakie nam towarzyszą podczas działań rytualnych. Często dziwicie się dlaczego dany rytuał nie zadziałał. A to dlatego, że umysł musi być oczyszczony z wszelkich innych myśli, tylko powinniście skupić uwagę na kwestii intencji samego rytuału. Po za tym nie jest wskazane wykonywanie rytuałów podczas silnego wzburzenia, podczas silnych stanów nerwicowych, gdzie nie potrafimy zapanować nad emocjami. Emocje to silny katalizator dla zrealizowania się i powodzenia rytuału. Zatem powinny to być pozytywne myśli. Ma to również istotne znaczenie w przypadku, kiedy wykonujemy rytuał na kogoś, z kim mamy zatargi bądź tej osoby nie lubimy. Przy silnych emocjach oraz silnym potencjale energetycznym danej osoby, niestety możemy jej zaszkodzić.


Wracając do rytuału zamrażania pragnę dodać, że pogląd jakoby nie jesteśmy w stanie wyrządzić tym rytuałem szkody drugiej osobie, nie do końca jest prawdą. Będzie on bezpieczny jak spełnimy pewne zasady jego prawidłowego wykonania. Jakie to zasady opiszę w dalszej części artykułu, jednak najpierw podam składniki do jego wykonania.


Składniki:

– świeca prosta biała, wielkość i rodzaj nie ma znaczenia, może być również tealight,

– kubeczek z przykrywką lub mały zamykany pojemniczek, ewentualnie szczelny woreczek,

– mała kartka papieru,

– długopis,

– trochę wody.


Wykonanie:

Zanim podejdziecie do rytuału najważniejsza kwestia, o której mało kto mówi. Otóż należy oczyścić myśli i postarać się nie myśleć źle o danej osobie, której działanie chcemy zamrozić. To bardzo ważne!!! Może to być dość trudne, gdyż najczęściej wykonujemy go wobec osób, które świadomie bądź nieświadomie nas krzywdzą, więc wymaga to od nas wysiłku, aby te myśli stały się klarowne.

Kiedy już wyciszycie umysł odpalcie świecę i poczekajcie około 10 minut, aż oczyści przestrzeń, a wy w tym czasie możecie wziąć karteczkę i napisać na niej dane personalne osoby, której dotyczy rytuał. Im więcej danych tym lepiej, czyli imię i nazwisko, data urodzenia, nawet adres jak go znacie.

I tutaj większość osób na tym kończy opisywanie rytuału przechodząc do finału. Pragnę zaznaczyć ważną kwestię. Jeśli chodzi o ten rytuał musimy zapamiętać, że nie MROZIMY OSOBY, lecz MROZIMY JEJ NEGATYWNE DZIAŁANIA wobec nas!!! W związku z tym, jeżeli byśmy zostawili same dane tej osoby i zalali wodą a następnie zamrozili, wówczas może dojść do trudnych konsekwencji energetycznych dla osoby, którą zamroziliśmy (między innymi zablokowanie energii życiowych danej osoby, doprowadzając do pogorszenia zdrowia, a nawet śmierci tej osoby). O tym się nie mówi, gdyż rytuał uważany jest za bezpieczny. Wszystkim się wydaje, że to takie nic, wziąć zamrozić i już. Uwierzcie mi, że nie. Znam przypadki, kiedy taki rytuał zaszkodził, przez nieumiejętne jego wykonanie.


W związku z tym, jeżeli wypiszecie dane osoby to na tej samej kartce napiszcie słowa:


„Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne energie, czyny i działania, które wysyła wobec mnie ………… (imię i nazwisko i jak znamy data urodzenia).”


Jeśli wykonujecie rytuał za kogoś i zadaniem waszym jest uspokoić dwie odrębne osoby, wówczas należy w inny sposób sformułować tekst:


„Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne energie, czyny i działania, które wysyła …….. (imię i nazwisko i data urodzenia, jeśli znamy) do ……… (imię i nazwisko i data urodzenia, jeśli znamy, drugiej osoby).


Tak przygotowana kartka ląduje w kubeczku, bądź pudełku. Czasami można wlać wodę i włożyć karteczkę do szczelnego woreczka, wtedy zajmie mniej miejsca. Pamiętajcie, aby do szklanego słoika nie wlewać pełno wody, gdyż rozsadzi słoik. Należy zalać ją wodą tak, aby cała była przykryta i wkładamy ją do zamrażarki. Na koniec gasicie świecę.

Działanie takiego rytuału ma z reguły zasięg do trzech miesięcy. Oznacza to, że ma prawo zadziałać w tym terminie, choć często prawidłowo zmiana zachowania danej osoby powinna nastąpić już w pierwszym miesiącu po aktywacji rytuału. Najdłużej zamrożoną kartkę warto trzymać do 6 miesięcy. Po tym czasie należy kartkę rozmrozić. Wysuszoną kartkę posypcie solą i spalcie od wcześniej odpalonej świecy, wypowiadając następujące słowa: “Odwołuję ten rytuał i go dezaktywuję w trybie natychmiastowym”. Resztki możecie rozsypać na ziemię lub spłukać w toalecie. Tę czynność należy wykonać również wtedy, kiedy efekt rytuału okazał się inny, niż zamierzaliście, lub kiedy uznaliście, że czas odwołać go, gdyż problem został zażegany.

Często zadajecie pytanie w jakiej fazie wykonać ten rytuał. Moi drodzy taki rytuał możecie wykonać obojętnie w jakiej fazie Księżyca, czy o dowolnej porze dnia. Wspieranie się fazami Księżyca nie jest tu wymagane, ale możecie sobie dodatkowo nim pomóc, jeśli akurat jest taka możliwość, czyli od pełni do nowiu Księżyca.
Tak wykonany rytuał potrafi zadziałać na większość przypadków, kiedy wpływają na nas negatywne działania niektórych osób. Rezultat może być taki, że dana osoba się uspokoi, a czasami zdarza się, że nawet znika z naszego życia. Wszystko zależy od tego, jakie relacje łączą nas z daną osobą. Znam przypadki, kiedy taki rytuał stosowały osoby, które były molestowane psychiczne i nachodzone przez niezrównoważonych byłych partnerów. Tutaj nie zawsze może ten rytuał pomóc, choć spróbować można. Przy takich trudniejszych przypadkach, często trzeba wykonać więcej działań, w celu zlikwidowania wpływów tej osoby.


Jeśli ten sposób nie zadziała, polecam Wam zapoznać się z e-bookiem, pt. „JAK OBRONIĆ SIĘ ENERGETYCZNIE PRZED WROGAMI”, w którym przedstawiam dodatkowy, autorski rytuał, który jest skuteczny w wielu trudniejszych sytuacjach, zwłaszcza takich, kiedy nie mamy możliwości odseparować się od osoby, która nam szkodzi, np. kiedy jest to członek rodziny, czy osoba z najbliższego grona pracy. W tym poradniku przedstawiam również wiele cennych informacji, jak w prawidłowy sposób podejść do obrony siebie przed takimi czynnikami.


Chciałabym poruszyć jeszcze jedną ważną kwestię. Prawidłowo rytuał zamrażania skierowany jest do likwidacji negatywnych działań innych osób, względem nas. Często jednak ludzka wyobraźnia jest na tyle bogata, że potrafi wielu ludzi zamrażać dużo więcej aspektów, np. choroby, uzależnienia, określone cechy charakteru. I tutaj od razu powiem, że nie ma przeciwwskazań do tego, ale mimo wszystko zastanowiłabym się kilka razy, zanim podeszłabym do takiego działania. Bowiem jak sama nazwa wskazuje „zamrażamy coś” a nie likwidujemy. Zatem w przypadku choroby, czy uzależnień może dać chwilową ulgę, ale nie rozwiąże źródła problemu. Negatywne cechy charakteru, czy uzależnienia i choroby warto diagnozować i likwidować innymi sposobami. Wtedy skupiamy się na źródle i likwidujemy w zarodku problem, a nie zamiatamy go pod dywan, gdyż to pierwszy krok do tego, aby później o ten dywan się potknąć, kiedy problem nawarstwi się do ogromnych rozmiarów. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

140 myśli w temacie “RYTUAŁ ZAMRAŻANIA”

Leave a Reply