RYTUAŁ ZAMRAŻANIA

Temat rytuału zamrażania jest dosyć znany i bardzo często udostępniany w internecie. Jednak nie z tego względu pragnę go udostępnić a dlatego, aby podjąć pewne kwestie, które nagminnie są pomijane w udostępnianym rytuale, niejednokrotnie również przez osoby praktykujące magię. Poprzez ten artykuł chciałabym rozwiać pewne wątpliwości.

Rytuał zamrażania wrogów ma za zadanie sprawić, aby osoby nam nieżyczliwe, przestały nas zamęczać swoimi działaniami i zachowaniami. Najczęściej stosuje się wobec współpracowników, którzy podkładają nam kłody w pracy. Czasami jest to członek rodziny, który próbuje mieć znaczący wpływ na to jak mamy myśleć, jak postępować i wtrąca się w nasze życie bez naszej zgody. Zdarza się, że jest to były partner, który nie potrafi od nas odejść i nas nachodzi i szantażuje. Sytuacji do wykorzystania tegoż rytuału jest wiele.

Ogólnie można uznać, że zadaniem tego rytuału jest zablokowanie wpływów osób, które nam szkodzą pośrednio bądź bezpośrednio czy to myślami, słowem czy niewłaściwymi działaniami.

Zanim przejdę do opisu rytuału, jak zawsze pragnę zacząć od uświadomienia podstaw działania energii. Większość ludzi traktuje magię pobłażliwie, traktując ją jako receptę na bolączki i sposób na rozwiązanie wszystkich problemów. Niestety to tak nie działa. Rytuały magiczne są narzędziem oraz wspomagaczem w osiągnięciu naszego celu.

Ponadto będę do znudzenia powtarzać, że do działań magicznych należy podchodzić świadomie, mając na uwadze, jakie dany rytuał może pociągnąć za sobą konsekwencje.

Kolejna kwestia to nasz stan umysłu oraz emocje jakie nam towarzyszą podczas działań rytualnych. Często dziwicie się dlaczego dany rytuał nie zadziałał. A to dlatego, że umysł musi być oczyszczony z wszelkich innych myśli, tylko powinniście skupić uwagę na kwestii intencji samego rytuału. Po za tym nie jest wskazane wykonywanie rytuałów podczas silnego wzburzenia, podczas silnych stanów nerwicowych, gdzie nie potrafimy zapanować nad emocjami. Emocje to silny katalizator dla zrealizowania się i powodzenia rytuału. Zatem powinny to być pozytywne myśli. Ma to również istotne znaczenie w przypadku, kiedy wykonujemy rytuał na kogoś, z kim mamy zatargi bądź tej osoby nie lubimy. Przy silnych emocjach oraz silnym potencjale energetycznym danej osoby, niestety możemy zaszkodzić jej.

Wracając do rytuału zamrażania pragnę dodać, że pogląd jakoby nie jesteśmy w stanie wyrządzić tym rytuałem szkody drugiej osobie nie do końca jest prawdą. Będzie on bezpieczny jak spełnimy pewne zasady jego prawidłowego wykonania. Jakie to zasady opiszę w dalszej części artykułu, jednak najpierw podam składniki do jego wykonania.

Składniki:

– świeca prosta biała,

– kubeczek z przykrywką lub mały pojemniczek zamykany,

– mała kartka papieru,

– długopis,

– trochę wody.

Wykonanie rytuału:

Zanim podejdziecie do rytuału najważniejsza kwestia, o której mało kto mówi. Otóż należy oczyścić myśli i postarać się nie myśleć źle o danej osobie, której działanie chcemy zamrozić. To bardzo ważne!!!

Może to być dość trudne, gdyż najczęściej wykonujemy go wobec osób, które świadomie bądź nieświadomie nas krzywdzą, więc wymaga to od nas wysiłku, aby te myśli stały się klarowne.

Kiedy już wyciszycie umysł odpalcie świecę i poczekajcie około 10 minut, aż oczyści przestrzeń, a wy w tym czasie możecie wziąć karteczkę i napisać na niej dane personalne osoby, której dotyczy rytuał. Im więcej danych tym lepiej, czyli imię i nazwisko, data urodzenia, nawet adres jak go znacie.

I tutaj większość osób na tym kończy opisywanie rytuału przechodząc do finału. Pragnę zaznaczyć ważną kwestię. Jeśli chodzi o ten rytuał musimy zapamiętać, że nie MROZIMY OSOBY, lecz MROZIMY JEJ NEGATYWNE DZIAŁANIA wobec nas!!! W związku z tym, jeżeli byśmy zostawili same dane tej osoby i zalali wodą a następnie zamrozili, wówczas może dojść do trudnych konsekwencji energetycznych dla osoby, którą zamroziliśmy (między innymi zablokowanie energii życiowych danej osoby, doprowadzając do pogorszenia zdrowia a nawet śmierci tej osoby). O tym się nie mówi, gdyż rytuał uważany jest za bezpieczny. Wszystkim się wydaje, że to takie nic, wziąć zamrozić i już. Uwierzcie mi, że nie. Znam przypadki, kiedy taki rytuał zaszkodził, przez nieumiejętne jego wykonanie.

W związku z tym, jeżeli wypiszecie dane osoby to na tej samej kartce napiszcie słowa: „Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne działania, które wysyła wobec mnie ………… (imię i nazwisko).”

Tak przygotowana kartka ląduje w kubeczku, bądź pudełku. Należy zalać ją wodą tak, aby cała była przykryta i wkładamy ją do zamrażarki. Na koniec gasicie świecę.

Działanie takiego rytuału ma z reguły zasięg do trzech miesięcy. Po tym czasie należy kartkę rozmrozić. Wysuszoną kartkę posypcie solą i spalcie. Resztki możecie rozsypać na ziemię.

Tak wykonany rytuał potrafi zadziałać na większość przypadków, kiedy wpływają na nas negatywne działania niektórych osób. Rezultat może być taki, że dana osoba się uspokoi a czasami zdarza się, że nawet znika z naszego życia. Wszystko zależy od tego jakie relacje łączą nas z daną osobą. Znam przypadki, kiedy taki rytuał stosowały osoby, które były molestowane psychiczne i nachodzone przez niezrównoważonych byłych partnerów. Tutaj nie zawsze może ten rytuał pomóc, choć spróbować można. Przy takich trudniejszych przypadkach często trzeba wykonać więcej działań, w celu zlikwidowania wpływów tej osoby.

Jeżeli macie więcej pytań dotyczących tego rytuału zapraszam do kontaktu. (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

48 myśli w temacie “RYTUAŁ ZAMRAŻANIA”

 1. Czy ważna jest faza księżyca w jakiej powinniśmy wykonać rytuał? Czy zwiększy to skuteczność jeśli zrobi się to w pełnię? I czy zacznie to działać dopiero po 3 miesiącach gdy skończymy rytual spalajac kartke?

  Polubienie

  1. Tak można wspierać się w tym rytuale fazą księżyca, czyli wówczas najlepszy czas to dni po pełni aż do nowiu. Rytuał może zadziałać bardzo szybko od razu po wykonaniu a może nawet po 3 miesiącach, to zależy od danego przypadku.

   Polubienie

  1. Tak można to zastosować w stosunku do firmy, instytucji bądź banku. Wówczas zamiast imienia i nazwiska wpisuje się dane firmy. Dodatkowo można napisać dane osoby która reprezentuje firmę, gdyż czasami działania negatywne są potęgowane przez osobę, która jest złośliwa i nieprzychylna. W związku z tym można też zrobić to na reprezentanta firmy, jednak nie piszemy ich razem na jednej kartce, lecz na osobnych i najlepiej w osobnym pojemniczku. Powodzenia 🙂

   Polubienie

 2. Czy można wykonać rytuał dla kilku osób w tym samym czasie? Co zrobić z takim kubeczkiem po zamrożeniu? Jak długo ma być w zamrażarce?

  Polubienie

  1. Z reguły wystarczy trzymać taki kubek około 3 miesiące. Nie polecam wrzucać kilku osób do jednej wody i wtedy mrozić. Ewentualnie można zalać jedną karteczkę i dać jej się zamrozić, potem wyjąć i włożyć kolejną i zalać poczekać aż się zamrozi i tak warstwowo jednak tak, aby każda była zamrożona osobno. Po trzech miesiącach można odmrozić, po wysuszeniu kartek posypać je solą i spalić.

   Polubienie

 3. Czy rytuał zamrożenia można też zastosować na uciążliwą i szpecacą chorobę, kiedy lekarze nie umieją lub nie chcą pomóc? Czy można napisać: „odcinam i zamrazam chorobę…..”?

  Polubienie

  1. Tak można takie coś zastosować na chorobę. Miałam przypadek pani, która miała straszny krwotok z dróg rodnych a niestety nie mogła stosować żadnej farmakologii ze względów zdrowotnych i faktycznie zamrożenie krwotoku zadziałało. Można spróbować zadziałać w taki sposób. Pozdrawiam

   Polubienie

 4. Czy można zamrozić osobę która chce nam zaszkodzić a nie wiemy jak się nazywa ile ma lat itd Na jednym z portali internetowych , osoba założyła kilka kont pod fałszywymi danymi i próbując różnych sztuczek chce mi zaszkodzić.. czy w takim przypadku rytuał też zadziała?

  Polubienie

  1. Można taką osobę zamrozić wpisując jej fałszywe dane i koncentrując się na niej, wówczas ślad energetyczny tej osoby zostanie mimo wszystko wpisany w rytuał. Powinien zadziałać. Jednak jeśli ta osoba zna się na magii to może być konieczny silniejszy rytuał. W razie problemów proszę dać znać a coś podpowiem. Życzę spokoju i pozdrawiam

   Polubienie

 5. Chciałabym zamrozić nałogi męża, które niestety są bardzo szkodzące dla nas. Czy jak napisze, że odcinam męża od alkoholu i hazardu to nie zamrożę Jego? Proszę o pomoc

  Polubienie

  1. Problem nałogów jest trudny i dość złożony, jednak może Pani spróbować wykonać ten rytuał. Proszę wtedy napisać na kartce następujące słowa: „Zamrażam negatywne wpływy alkoholizmu oraz nałogu hazardu na (imię i nazwisko i data urodzenia). Od tej chwili jest on wolny od przymusu uciekania w te nałogi”. Życzę siły i powodzenia

   Polubienie

 6. Czy rytuał mogę wykonać na przyjaciólce, aby odciac sie od jej negatywnej strony? Bardzo ja lubie, wiele razy mnie wspierała, ale czasami odzywa sie w niej negatywna energia i zaczyna byc toksyczna. Co wtedy da mi rytuał?

  Polubienie

  1. Tak może pan wykonać na przyjaciółce. Pytanie tylko co pan chce osiągnąć poprzez ten rytuał, czy to żeby przestała się ona do pana odzywać, czy żeby zmieniła swój stosunek do pana. To bardzo istotne. Zanim wykonamy jakiekolwiek działanie rytualne, należy przewidzieć konsekwencje takiego działania. Nie na wszystkie przypadki ten rytuał zadziała. Jeżeli napisałby pan, że odcina pan wszelkie negatywne wpływy od tej pani, wówczas może to skończyć się tym, że nawet przestanie się z panem kontaktować. To bardzo złożone i zindywidualizowane.

   Polubienie

  1. Można zrobić. Tylko proszę sobie zadać pytanie w tym wypadku, kto w tej sytuacji jest bardziej winny ta kochanka? Czy może mąż, który pozwolił dopuścić ją do siebie? Ja rozumiem takie sytuacje i wiem, że są przykre, tylko takie kwestie warto próbować rozwiązać w inny sposób.

   Polubienie

 7. Co jeśli zapomniało się zapalić świecy? I napisało się tekst na karteczce i zalało woda i zamroziło. Czy trzeba rytuał jeszcze raz wykonać?

  Polubienie

  1. Jeśli zapomniała pani odpalić świecy rytuał mimo to zadziała. Akurat w tym wypadku tak jest, ale w nie wszystkich rytuałach tak się zadzieje. Trzeba pamiętać podczas wykonywania rytuałów o tak zwanym BHP i pewnych zasadach. Świeca jest po to, aby oczyścić przestrzeń i ją zabezpieczyć oraz dodać energii dla rytuału. Jeżeli są podane takie wytyczne, należy się ich stosować.

   Polubienie

   1. Ok, teraz ta osoba bardzo do mnie ciągnie,cały czas jest obok mnie , czy tak ma być? Czy to dobrze czy to źle?

    Polubienie

 8. A jakiś podobny rutuał, służący do blokowania/odcinania/neutralizowania negatywnego działania jakiś osób? Ten jest bardzo interesujący, niestety nie mam zamrażarki w domu 😦

  Polubienie

  1. Postaram się taki do ogólnego stosowania zamieścić na stronie. Natomiast w trudniejszych przypadkach osobiście wykonuję mój autorski rytuał, jednak nie jest on do powszechnego stosowania, gdyż jest on za każdym razem dostosowywany i układany pod dany przypadek. Gdyby była konieczność to zapraszam do kontaktu.

   Polubienie

 9. dzien dobry .w jakiej fazie ksiezyca wykonac zakonczenie rytualu poprzez wysuszenie i spalenie karki?
  czy mozna go podczas kolejnego cyklu ubywania ksiezyca ponowic i jak go wzmocnic by skutecznie zadzialal?

  Polubienie

   1. Dziękuję.
    Rozumiem że po trzech miesiącach obojętne w jakim momencie wypadnie kończymy rytual .
    Ja zakończyłam w czwartek, i juz w piątek miałam cały dzień pod znakiem trudnych spraw. … ale dalam sobie ze wszystkimi znakomicie radę.
    Dlatego wykonałam rytual ponownie.

    Polubienie

   2. Chodzi o to, że zasięg oddziaływania tego typu rytuałów z reguły trwa do 3 miesięcy. Czasami nie ma potrzeby ponawiania rytuału, a czasami trzeba. To dość indywidualna kwestia.

    Polubienie

 10. U mnie rytuał zamrażania działa rewelacyjnie🙂 ja bym poprosiła o wskazówki jak oczyścić relacje między dwojgiem ludzi ,czy to partnerów czy przyjaciół czy też współpracowników, bo trzeba ze sobą pracować a milczenie czy nieprzychylność tylko potęguje niefajna atmosferę ,dziękuję ❤️

  Polubienie

  1. Pani Agnieszko jeśli chodzi o relację i rady jak oczyścić ją to dość indywidualne kwestie, więc musiałabym wiedzieć coś więcej na temat danej relacji i sytuacji w niej panującej. Natomiast mogę polecić zastosowanie rytuału oczyszczającego. Może pomóc wyczyścić kwestie negatywnych energii i wspomóc pracę nad relacją. Tutaj link do niego: https://kodyswiadomosci.org/2020/05/22/rytual-uzdrawiajaco-oczyszczajacy-relacje/. W razie trudności zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

   Polubienie

  1. Wówczas proszę na kartce napisać „Odwołuję rytuał zamrażania dotyczący osoby …..(podać imię i nazwisko i jak się zna datę urodzenia). Rytuał jest nieaktywny. Z korzyścią dla wszystkich, bez szkody dla nikogo.” Następnie te kartkę spalić od płomienia świecy. Tak można odwołać ten rytuał. Pozdrawiam

   Polubienie

  1. Dzień dobry. W wykonywaniu rytuałów należy kierować się ważnymi pobudkami i dokładnie przewidzieć konsekwencje swoich działań. Starać się w emocjach nie wykonywać rytuałów oraz dokładnie przeanalizować sytuację. Może w tej sytuacji warto zadać sobie pytanie, w jaki sposób sytuacja między Wami się przez to zmieni, jeśli by rytuał zadziałał? To taka dygresja do przemyślenia. Proszę pamiętać, że czasami wykonanie takich działań to chwilowe rozwiązanie. Jeśli natomiast mimo to chciałby Pan wykonać ten rytuał, wówczas proszę pamiętać, że nie mrozimy osoby, tylko działania i wpływy na daną osobę. I tutaj pojawia się dodatkowy problem, ponieważ to już jest ingerencja w osoby trzecie. Jeżeli ten człowiek Panu wyrządzał bezpośrednio krzywdę, wówczas mógłby Pan to wykonać, natomiast to jest „krzywda” pośrednia. Może bardziej przydałby się rytuał oczyszczający Pana relację z żoną. To takie rady, jednak żeby dokładniej Panu pomóc musiałabym dokładniej znać sytuację. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam

   Polubienie

  1. Proszę mi sprecyzować pytanie, chodzi pani o zarażanie? Jeżeli tak to w pewien sposób można to tak nazwać. ponieważ np. jeżeli pani partner ma na sobie klątwę, która z kolei blokuje u niego kwestie finansów, to pośrednio to obciążenie wplywa również na panią, gdyż poprzez choćby akt seksualny mieszacie swoje energie. I dochodzi często do sytuacji przenoszenia takich obciążeń na siebie nawzajem. Pozdrawiam

   Polubienie

   1. Aha 🙂 no tak można zamrozić długi i trudną sytuację finansową. Tylko proszę umiejętnie napisać formułę, żeby nie było że pani zamrozi :”finanse”. To da skutek odwrotny. trzeba zamrozić długi. Przy okazji jednak warto spróbować dojść do tego, gdzie tkwi przyczyna takiej sytuacji. Polecam również wykonanie dekretu na długi, który jest na mojej stronie. dzisiaj jest idealny moment, aby go zacząć. Ponieważ jego rozpoczyna się w nów i kończy w następny nów. Pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.