NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU SKORPIONA – 15.11.2020 r.

Nów Księżyca w znaku Skorpiona z 15.11.2020 r. zapowiada kolejne procesy transformacyjne, jak to ma miejsce ostatnio przy okazji każdego nowiu księżyca. Procesy te są dodatkowo potęgowane poprzez niekorzystne układy planetarne, które wzmagają wiele aspektów.

Listopad w cieniu wagi i skorpiona to trudny okres, szczególnie dla naszej emocjonalności. Natura zaczyna powoli zwalniać i oczyszczać się ze starych zapisów, po to aby na wiosnę odżyć. Wykorzystajmy to do naszych procesów uzdrawiania oraz pozbywania się tego co nie jest już dla nas korzystne.

Tutaj kochani nie ma już miejsca na stanie w miejscu. Jesteśmy w pewien sposób zmuszeni, aby skonfrontować się z własnymi trudnymi sprawami, które wymagają uzdrowienia. Mogą w ten nów odnowić się traumy związane z seksualnością, problemami związanymi z relacjami, wszelkie emocje, które w sobie tłumimy oraz wszelkie możliwe kwestie, które ograniczają nasze działanie. Tutaj mogą to być nawet aspekty związane z naszą sytuacją materialną, problemami z długami oraz zobowiązaniami względem innych.

Ten nów zatem wykorzystajmy na oczyszczanie siebie i swojej przestrzeni, pozbywania się zbędnych przedmiotów oraz podejmowania decyzji, dotyczących kończenia relacji, czy też innych aspektów.

Zdaję sobie sprawę, że oczyszczanie takie może być dla nas emocjonalnie bolesne. Wiąże się to z wyjściem poza swoją strefę komfortu. Jednak czasami inaczej się po prostu nie da. Spójrz na siebie i pomyśl, jak mocno zależy Tobie na sobie samym? Jak mocno pragniesz zmiany w życiu?

Wielu z Was kilka lat albo kilkanaście powtarza, że musi w końcu zrobić to lub tamto, nie robiąc żadnego kroku w przód. Znajdź w sobie odrobinę siły i zacznij tę odrobinę pielęgnować i karmić dobrymi i pozytywnymi energiami, a wtedy urośnie ona tak duża, że bez problemu podejmiesz decyzję o zmianie.

W takim wypadku należy mieć cały czas cel przed oczami. Nie zawsze też są konieczne drastyczne cięcia, a drobny mały ruch w kierunku zmiany. Budujemy swoją przestrzeń nie tylko poprzez wielkie zmiany i inwestycje, ale również dzięki tym drobniejszym.

I jeszcze jedna ważna rzecz. Pamiętaj, to ty zarządzasz swoim życiem, więc to TY weź odpowiedzialność za nie, nie obarczając wielokrotnie winą wszystko i wszystkich na około. Mamy tendencję do znajdowania usprawiedliwienia swoich porażek życiowych poprzez obwinianie innych: naszych partnerów, przyjaciół, znajomych, szefów, lekarzy, terapeutów, społeczeństwo itd. Kiedy w końcu każdy z nas zrozumie, że od niego samego jako jednostki zaczyna się proces uzdrawiania całego społeczeństwa, wówczas procesy transformacji i wzrostu świadomości kolektywnej zaczną szybciej postępować.

Nie czekaj na coś, kogoś! Zacznij zmianę od siebie.

W ten nów polecam Wam wykonać dekret na oczyszczenie swojej sfery finansowej. Jest on dość czasochłonny, ale skuteczny. Jak go prawidłowo wykonać przeczytacie TUTAJ.

POWODZENIA

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply