CO NAS CZEKA WE WRZEŚNIU I PAŹDZIERNIKU, CZYLI POCZĄTEK NOWEGO CYKLU

Kochani wkroczyliśmy w miesiąc wrzesień, który zapoczątkowuje bardzo ciekawy i płodny okres. Do końca roku czeka nas jeszcze sporo zmian, wiele istotnych zjawisk astrologicznych oraz wiele możliwości, aby energie, które nadchodzą odpowiednio wykorzystać do osobistych transformacji wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Jednak dzisiaj pragnę szczególnie skupić się na miesiącu wrześniu, który dzisiaj tj. 2 września 2020 r. poprzez pełnie w znaku Ryb zapoczątkował 30 – dniowy czas niesamowitej energii kreacji!

Znaczenie mają trzy wydarzenia:

– dzisiejsza pełnia,

– następna pełnia w znaku Barana – 1 października 2020 r.,

– oraz nów księżyca w znaku Panny – 17 września, który rozpocznie początek nowego cyklu, czyli nowy rok numerologiczny. To trochę tak jak początek Nowego Roku 1 stycznia. Stajemy z nową, czystą kartą, aby móc ją w nowych energiach i z nowymi pomysłami i marzeniami zapisać na nowo. O tym jak wykorzystać nowy rok numerologiczny podejmę w kolejnym artykule, tymczasem chciałabym zwrócić Waszą uwagę na dwie pełnie, o których wyżej wspomniałam.

Jeżeli przyjrzymy się z poziomu numerologii na te dwie daty: 02.09.2020 i 01.10.2020, wówczas dojrzymy ciekawą zależność. Każda z tych dat sprowadza się dokładnie do takich samych wibracji, zawierając jednocześnie większość wibracji ukrytych (większość wibracji mistrzowskich – 11, 22, 33, a dodając je do siebie dodatkowo 44 i 55). Krótko mówiąc, pod względem wibracji są to niesamowicie energetycznie daty. Dzieci urodzone w tych dniach to bardzo silne duchowo i energetycznie istoty, które mogą w znaczący sposób wpłynąć w przyszłości na swoje otoczenie, a wręcz bym powiedziała, że będą to osoby, które w dziedzinach duchowości mogą osiągnąć niesamowite odkrycia i być dla innych wsparciem oraz światłem.

Dwie pełnie utworzyły w ten sposób pętle 30-dniową, w której możecie naprawdę działać, marzyć, planować, zmieniać, kreować, aby osiągnąć lepszy komfort swojego życia. Jednak jak to przy mistrzowskich liczbach, mają to być zmiany nie czysto materialistyczne, lecz zmiany duchowe, które mają w pewien sposób sprawić, że uwolnicie się z okowów własnych pęt, blokad i uzależnień a staniecie się istotami, które mogą w pełni wykorzystać potencjał swojej duszy.

W tym z pomocą przychodzi do nas nów księżyca w znaku Panny, w dniu 17 września. Ta data stanowi początek nowego roku numerologicznego. Jest to idealny moment na oczyszczenie i zrzucenie jeszcze starych wzorców, przyzwyczajeń, schematów, blokad i wszystkiego tego, co Was ogranicza. Także od 4 września do 17 września jest to najlepszy moment, aby posprzątać w sobie i wokół siebie, aby przygotować miejsce na nowe…

Następnie po nowiu do pełni w znaku Barana, która będzie miała miejsce 1 października 2020 r. jest to najlepszy czas na tworzenie, planowanie oraz działanie, aby wdrożyć te plany w życie.

Od 2 września do 16 października przejdziemy przez cykl wszystkich żywiołów: wodę (pełnia w znaku Ryb), ziemię (nów w znaku Panny), ogień (pełnia w znaku Barana) a zakończymy na powietrzu (nów w znaku Wagi – 16 października 2020 r.). To naprawdę wyjątkowy czas, więc polecam Wam przeżyć go świadomie i każdą z dat przeznaczyć na określone działania, które w ten sposób przyspieszą w Was procesy duchowo-energetyczne:

1. Pełnia w znaku Ryb – 2 września 2020 r.:

– praca z emocjami poprzez np. medytacje mindfulness (obserwacja emocji, stawianie się w roli obserwatora, aby odseparować ciężkie emocje od siebie, spojrzeć na nie z innej perspektywy, jako inna osoba, a tym samym staranie się zrozumieć gdzie jest źródło danej emocji),

– zwracanie szczególną uwagę na sny, który w tym czasie mogą nabierać na sile, wskazując sfery, które potrzebują uzdrowienia, bądź stając się wskazówką w jakim kierunku macie podążać, lub wręcz prorocze sny,

– wykorzystanie żywiołu wody, w celu uzdrawiania i przyciągania pozytywnych zmian, tj. kąpiele upiększające, ziołowe lub stosowanie rytuałów na bazie programowania wody (Rytuał spełniania życzeń).

2. Okres między pełnią 2 września a nowiem z 17 września 2020 r.:

– wszelkiego rodzaju formy zrzucania programów podświadomości (Kryształowa medytacja – napraw programy podświadomości),

– pozbywanie się obciążeń energetycznych (Czarcie żebro, czyli sposób na klątwy i uroki),

– oczyszczanie organizmu z toksyn, poprzez stosowanie diet, ziół, czy innych form odtruwających organizm,

– zadbanie o ciało, poprzez masaże, fizjoterapie, taniec, jogę itp.

3. Nów księżyca w znaku Panny 17 września oraz początek nowego cyklu:

– tworzenie mapy marzeń (Mapa marzeń od podstaw),

– rytuały na uzdrawianie relacji (Rytuał dla par i nie tylko),

– kontakt z przyrodą, z Matką Ziemią

– dokształcanie się , zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy.

4. Pełnia w znaku Barana 1 października 2020 r.:

– pełne otworzenie się na związki, partnerstwo,

– odkrycie w sobie ognia do działania na każdym polu – finansowym, zawodowym, partnerskim,

– idealny moment na wykonywanie wszelkiego rodzaju rytuałów miłosnych (Rytuał miłosny)

– wzbudzenie w sobie odwagi do zrobienia czegoś, czego do tej pory baliśmy się zrobić, ale pragnienie w nas jest, czyli odkrycie swojej dzikości!

5. Nów księżyca w znaku Wagi 16 października 2020 r.:

– w tym czasie warto poodcinać jeszcze zalegające nam stare relacje, czy to rodzinne, czy przyjacielskie a może partnerskie. Coś co już umarło dawno, a trzymamy się ich z przyzwyczajenia, ze strachu, obawy przed samotnością, jednak coś co strasznie nam ciąży i nie pozwala nam otworzyć się na nowe relacje i zaprosić do naszego życia wartościowych ludzi. Tutaj żywioł powietrza może nas wspomóc, aby tych odcięć dokonać na poziomie mentalnym. Łącząc jednak cały cykl wcześniejszy połączcie to odcięcie ze świadomym puszczenie emocji do tych osób, nawet jeśli byście mieli wypłakać resztki łez. Tutaj żywioł wody wam w tym pomoże. Ogień wykorzystajcie, aby dał wam odwagę, aby tego dokonać a ziemia niech ugruntuje działanie, poprzez oddanie całego procesu Matce Ziemi.

Naprawdę warto skupić się w tym okresie na sobie, na swoich procesach i zadbać o siebie. Pamiętajcie, żeby mieć zdrowy stosunek do samego siebie, przede wszystkim nie krytykować się, mieć cierpliwość do swoich wewnętrznych przemian a przede wszystkim nie porównywać się z innymi. Nie dajcie stłamsić w sobie ognia walki i działania.

Najgorsze to BRAK DZIAŁANIA.

Na ten czas życzę Wam cudownych przemian!!! (Autor:Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply