RYTUAŁ NA ZDOBYCIE WYMARZONEGO DOMU

Rytuał na zdobycie upragnionego i wymarzonego domu skierowany jest do osób, które mają sprecyzowaną wizję swojego miejsca, domu, jak również dla tych, którzy chcieliby takowe miejsce znaleźć, a jeszcze nie mają ostatecznej wizji tego celu.

Ma on za zadanie pomóc usunąć przeszkody, które mogłyby blokować osiągnięcie tego celu, oraz pomóc zsynchronizować się z duszą, która ma nas pokierować w odpowiednie miejsca i spotkać na swojej drodze ludzi, którzy mieliby pomóc w realizacji zdobycia wymarzonego domu.

Pamiętaj, że każdy rytuał działa. Nawet jeśli efektów nie zaobserwujesz od razu, nie znaczy, że on się nie powiódł. Może oznaczać, że energia potrzebuje więcej czasu na działanie.

W działaniach magicznych najważniejsze to mieć cierpliwość, zaufanie do samego siebie, a w ostateczności umiejętność puszczenia intencji do wszechświata, aby energia mogła swobodnie wykonać swoją pracę.

Z tego też względu nie spinaj się, nie oczekuj natychmiastowych reakcji, tylko z wiarą puść w eter intencję.

SKŁADNIKI:

– świeca biała, obojętnie jaka choć proponuję grubą w formie walca, którą możesz używać ogólnie do wszelkiego rodzaju rytuałów, czy palić sobie w celu oczyszczania przestrzeni. Taką świecę nazywa się funkcyjną. Od niej odpalamy potem pozostałe świece, które są wykorzystywane w danym rytuale,

– zioła do okadzania – tutaj jest dowolność, jeśli nie wiesz jakie się sprawdzą, to polecam obejrzeć mój materiał „MOC KADZIDEŁ”. Tam przedstawiam szeroki wachlarz możliwości okadzania siebie, pomieszczeń oraz wykorzystywania ziół do rytuałów,

– czarną, prostą, woskową świeczkę,

– brązową, prostą, woskową świeczkę,

– czerwoną, prostą, woskową świeczkę,

– wykałaczkę,

– pukielek swojego włosa,

– trzy średnie kartki,

– naczynie do spalenia m. in. kartek,

– podstawki, dla każdej świeczki osobne lub jedną dużą podstawkę, aby odległość między świecami wynosiła minimum 10 cm.

WYKONANIE:

Uszykuj sobie miejsce, które będzie formą rytualnej przestrzeni.

Połóż tam wszystkie akcesoria, które wcześniej wymieniłam.

Dzień przed samym działaniem posprzątaj swoje mieszkanie, dom i je okadź.

Przed rozpoczęciem rytuału bierzesz kadzidło i okadzasz pomieszczenie, w którym wykonujesz rytuał, włącznie z okadzeniem siebie.

Rozpoczęcie rytuału zaczynasz od odpalenia świecy białej, funkcyjnej, wymawiając następujące słowa:

„TU I TERAZ OTWIERAM TEN RYTUAŁ ŚWIĘTYM SYMBOLEM OGNIA, ABY MNIE CHRONIŁ PODCZAS TEGO CZYNIENIA”.

Teraz weź czarną świeczkę, na której wyryj słowa:

OCZYSZCZANIE BLOKAD NA DRODZE DO WYMARZONEGO DOMU.

Weź ją teraz w ręce i wyobrażaj sobie wszystkie możliwe przeszkody, długi, które są blokadą w osiągnięciu przez ciebie celu, jakim jest zdobycie swojej przestrzeni, swojego domu. Przelej te wizualizacje wraz ze swoją energią na tę świecę.

Po takiej kontemplacji i wizualizacji, jak te wszystkie negatywne aspekty wchodzą w świecę, odpal ją od białej świecy funkcyjnej i postaw na podstawku.

Następnie na pierwszej kartce napisz słowa:

USUWAM I POZBYWAM SIĘ Z MOJEGO ŻYCIA WSZELKICH BLOKAD, OBCIĄŻEŃ, DŁUGÓW ORAZ PRZESZKÓD, KTÓRE STOJĄ NA DRODZE DO OSIĄGNIĘCIA MOJEGO CELU, JAKIM JEST POSIADANIE SWOJEJ PRZESTRZENI MIESZKALNEJ, SWOJEGO DOMU. DLA DOBRA MOJEGO, BEZ SZKODY DLA NIKOGO, NIECHAJ SIĘ STANIE.”

Teraz tę kartkę, do której włóż również swój pukiel włosów, odpal od czarnej świecy i spal w kadzielnicy.

Następnie weź brązową świeczkę, na której wyryj słowa:

„DOM”

i swoje imię i nazwisko oraz data urodzenia.

Weź ją teraz w ręce i wyobraź sobie, że wizja domu już jest twoim udziałem (jeżeli masz go określony dokładnie to tym lepiej, im dokładniejszy obraz tym korzystniej dla rytuału). Postaraj się wzbudzić w sobie emocje radości, szczęścia i wizualizuj siebie jak jesteś w nim, żyjesz i jesteś szczęśliwa/y.

Po takiej kontemplacji i wizualizacji, odpal brązową świeczkę od białej świecy funkcyjnej i postaw na podstawku.

Następnie na kartce napisz słowa:

PRZYCIĄGAM DO SIEBIE DOM MOICH MARZEŃ, DOM W KTÓRYM BĘDĘ CZUŁ/A SIĘ SZCZĘŚLIWA/Y I SPEŁNIONA/Y. DOM, KTÓRY PRAGNIE MOJA DUSZA, KTÓRA POPROWADZI MNIE DO JEGO ZDOBYCIA. SPRAWI, ŻE POJAWIĄ SIĘ NA MOJEJ DRODZE OSOBY I ZDARZENIA, KTÓRE BĘDĄ WSPIERAĆ MÓJ CEL. TO WSZYSTKO JEST MOIM UDZIAŁEM. DLA DOBRA MOJEGO, BEZ SZKODY DLA NIKOGO, NIECHAJ SIĘ STANIE.”

Teraz tę kartkę odpal od brązowej świecy i spal w kadzielnicy.

Kolejno weź czerwoną świeczkę, na której wyryj słowa:

MATERIALIZACJA, MOC”

Następnie weź ją w ręce i wyobrażaj sobie, że te marzenia, które pragniesz realizują się w tempie ekspresowym. Zwizualizuj jak cały plan jest wspierany przez ludzi i zdarzenia, które w krótkim czasie materializują cały proces dążenia do zdobycia domu.

Po takiej kontemplacji i wizualizacji, odpal czerwoną świeczkę od białej świecy funkcyjnej i postaw na podstawku.

Na kartce napisz słowa:

ŻYWIOŁ OGNIA WZYWAM CIĘ, ABYŚ WSPARŁ MOJE DZIAŁANIE. NIECHAJ DOM ZMATERIALIZUJE SIĘ W JAK NAJKRÓTSZYM CZASIE.

Teraz tę kartkę odpal od czerwonej świecy i spal w kadzielnicy.

Świece muszą się dopalić do końca. Podczas ich spalania możesz odejść od nich i wykonywać swoje osobiste czynności, jednak od czasu do czasu zerkając na nie oraz będąc w ich pobliżu.

Kiedy dopalą się do końca, resztki świec oraz popiół zakop pod wybranym przez siebie drzewem.

Jak świece się dopalą kończysz rytuał gasząc świecę funkcyjną, wypowiadając słowa:

RYTUAŁ SIĘ DOPEŁNIŁ, ZAMYKAM DZIAŁANIE.”

Po całym działaniu będąc już pod drzewem, po wykopaniu dołka, wypowiedz następującą formułę:

JAK TA ZIEMIA RODZI PLONY, TAK NIECH MÓJ CEL SIĘ URODZI. MATKO ZIEMIA, JAKO TWOJE DZIECKO, PROSZĘ O WSPARCIE I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO”.

I tak kończy się cały rytuał, który wymaga trochę poświęcenia, ale jak to w naturze nie ma nic za darmo, abyśmy mogli otrzymać dary. Pamiętaj, aby z siebie dać jak najwięcej zaangażowania.

Proszę Was, abyście w formie wyrównania energetycznego udostępniając ten rytuał, podali autora rytuału. (Autor rytuału: Ewa Rożnowska)

POWODZENIA!!!

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

11 myśli w temacie “RYTUAŁ NA ZDOBYCIE WYMARZONEGO DOMU”

  1. czy ta subskrypcja jest platna? regulamin jest po angielsku i nie rozumiem jego tresci? W dniu 2021-07-24 00:15:13 użytkownik KODY ŚWIADOMOŚCI napisał: Kody Świadomości posted: ” Rytuał na zdobycie upragnionego i wymarzonego domu skierowany jest do osób, które mają sprecyzowaną wizję swojego miejsca, domu, jak również dla tych, którzy chcieliby takowe miejsce znaleźć, a jeszcze nie mają ostatecznej wizji tego celu. Ma on z”

    1. Można wówczas zastąpić zwykłą białą, bądź z naturalnego wosku. Można również dodatkowo zawiązać brązową nitkę na białą świeczkę, lub z naturalnego wosku. Pozdrawiam

Leave a Reply