RYTUAŁ NA DOBROBYT

RYTUAŁ NA DOBROBYT

Podam Wam lekki i przyjemny rytuał przyciągnięcia dobrobytu. Jednak zanim do niego podejdziecie, dobrze jest określić co dla nas stanowi dobrobyt. Dla jednych to sukcesy zawodowe, dla innych powiększenie finansów a dla pozostałych szczęście w miłości a może wszystko razem. Warto to ustalić zanim podejmiemy się wykonania rytuału.

Wspomaganie rytuału daje wykonanie go w odpowiednim czasie, mianowicie w trakcie, kiedy księżyca przybywa, czyli po nowiu aż do pełni. Dodatkowo możecie zwrócić uwagę na dzień tygodnia. Odpowiedni będzie czwartek (dzień przyporządkowany Jowiszowi, który wspiera te aspekty) oraz niedziela (dzień słońca).

Zebrać należy następujące składniki: świeca biała, kawa ziarnista, cynamon, cukier, kadzielnica bądź blacha do pieczenia. Najpierw zapalamy świecę, która będzie paliła się podczas wykonywania rytuału. Następnie jeżeli ktoś posiada kadzielnicę, wówczas na rozgrzany węgielek trybularzowy kładziemy rozdrobioną kawę, odrobinę cynamonu i posypujemy to cukrem.
Natomiast jeżeli mamy tylko do dyspozycji piekarnik to na blachę do pieczenia kładziemy ziarna kawy, posypujemy cynamonem i cukrem i zapiekamy w piekarniku do momentu, aż masa zacznie kopcić.

Następnie kadzielnicę bądź blachę bierzemy i okadzamy najpierw siebie i swoich bliskich a na koniec przechodzimy się po naszym domu bądź miejscu gdzie pracujemy. W trakcie okadzania możemy mówić następujące słowa: Niechaj w moim życiu zagości na stałe dobrobyt … (podać jaki). Niechaj przyjdzie do mnie szybko, łatwo i radośnie ze wszystkich stron.
Oczywiście w trakcie wyobrażamy sobie nasze życzenie i staramy się wzbudzić w sobie intencję oraz emocje wdzięczności, tak jakby ta rzecz już się w naszym życiu dokonała.

Rytuał taki powinien zacząć działać w okresie do trzech miesięcy. Jeżeli nie ma efektów może oznaczać, że istnieją w przestrzeni energie blokujące dostęp do energii dobrobytu. Dobrze jest wtedy przyjrzeć się swojej sytuacji osobistej, ponieważ może zaistnieć konieczność specjalistycznej weryfikacji problemu. Przyczyn takiego stanu może być wiele i do rozwiązania problemu należy podejść indywidualnie.

Jeżeli chcesz zamówić rytuał na dobrobyt dostosowany do Twojej sytuacji życiowej zapraszam do kontaktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

2 myśli w temacie “RYTUAŁ NA DOBROBYT”

  1. Czy biała świeca to może być świeca funkcyjna, którą używamy do innych rytuałów? Co powinniśmy zrobić z pozostałościami po wypaleniu się rzeczy w kadzielnicy?

Leave a Reply