RYTUAŁ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DOMU I DOMOWNIKÓW

Rytuał błogosławieństwa domu i domowników ma za zadanie pozbycie się zaległych energii, które nagromadziły się przez ostatni rok oraz wprowadzenie i ukierunkowanie nowych, świeżych energii wspierających i chroniących dom i domowników w nowym roku.

Rytuał ten można wykonywać również w dowolnym momencie. Będzie on idealny także na celebrowanie dowolnego nowiu księżyca.

Składniki:

– świeca prosta złota,

– olejek do namaszczenia świecy (dowolny),

– suszone płatki kwiatów lub świeże (obojętnie z jakich kwiatów),

– kadzidło żywiczne,

– podstawek pod świecę,

– wykałaczka,

– spodek lub kadzielnica do kadzidła żywicznego.

Wykonanie:

Wykonanie całego rytuału rozpoczynamy oczywiście od oczyszczenia przestrzeni mieszkalnej oraz wszystkich domowników.

W tym celu warto wysprzątać dom. Ponadto dzień przed rytuałem, bądź w dzień wykonania rytuału warto, aby domownicy wzięli kąpiel w wodzie z solą. Nada się sól kuchenna, morska czy magnezowa. Można do takiej kąpieli dodać dowolne zioła. Jeżeli nie ma możliwości wzięcia kąpieli, wówczas można wykonać sobie peeling solny z dodatkiem żelu pod prysznic. Tym peelingiem natrzeć ciało, po czym spłukać je prysznicem. Taka kąpiel oczyszcza świetnie naszą aurę i jest idealnym zabiegiem przed lub po wszelkich zabiegach energetycznych.

Tak przygotowani przystępujemy do oczyszczenia domu. Kadzidłem żywicznym rozpoczynamy okadzanie najpierw siebie, następnie każdego z domowników. Wykonujemy to od stóp do głowy z każdej strony. (Jak okadzać kadzidłem żywicznym przedstawiam w materiale, pt. MOC KADZIDEŁ, pod koniec filmu).

Jeżeli macie problem z zorganizowaniem kadzidła żywicznego, wówczas możecie zastosować dowolne zioła sypkie lub wszelkiego rodzaju pęczki do okadzania, np. białą szałwię.

Następnie okadzamy dom lub mieszkanie. Jak dokładnie to wykonać opisuję w filmie, pt. OCZYSZCZANIE POMIESZCZEŃ Z NEGATYWNYCH ENERGII.

Jednak podczas okadzania wypowiadamy inne słowa, niż we wspomnianym filmie.

Wypowiadamy:

Oczyszczam siebie, oczyszczam Was, oczyszczam ten dom

z wszelkich negatywnych energii.

Jednocześnie zapraszam do tego domu

pozytywne energie, które zapewnią nam

dobrobyt, bezpieczeństwo, ochronę, harmonię oraz miłość

w tej chwili i przez cały następny Nowy Rok”.

Po oczyszczaniu bierzemy złotą świecę i wykałaczką piszemy na niej następujące słowa:

DOM, OCHRONA,HARMONIA”

potem namaszczamy ją dowolnym olejkiem, wypowiadając następujące słowa:

Tu i teraz namaszczam ciebie energiami

dobrobytu, ochrony, harmonii, miłości i bezpieczeństwa

dla mnie i całej mojej rodziny.”

Podczas namaszczania świecy należy wizualizować te wszystkie aspekty w formie już dokonanej. Wyobrażajcie sobie jak dobrobyt (tutaj wybierzcie sami co dla Was stanowi dobrobyt) i pozostałe kwestie kierują się do Was i zaczynają działać w waszym życiu.

Następnie odpalamy świecę wypowiadając słowa:

Otwieram ten rytuał świętym ogniem, który będzie chronił to czynienie”.

Po odpaleniu świecy bierzemy płatki kwiatów i układamy je wokół świecy. Podczas, gdy świeca będzie się palić wizualizujecie jak złote światło z płomienia rozprzestrzenia się po całym waszym domu, jednocześnie przenikając każdego z domowników. Niech to światło stworzy otoczkę wokół każdego z Was i wokół domu. Będzie ona od tej pory chronić was i zabezpieczać oraz utrzymywać was w tych energiach, o które prosiliście.

Świeca musi wypalić się do końca, a resztki jej i płatki kwiatów wsypcie do woreczka, który połóżcie lub powieście obok wejścia do waszego domu, jako amulet ochronny. Woreczek możecie użyć gotowy lub zrobić z kawałka materiału w dowolnym kolorze i zawiążcie dowolną wstążką.

Jeśli ktoś z Was współpracuje z istotami anielskimi i archanielskimi może do tego rytuału wezwać konkretnego Anioła lub Archanioła. Do tego rytuału idealnie sprawdzi się Archanioł Michael, który oferuje pomoc między innymi w oczyszczaniu przestrzeni duchowej, czy tworzeniu ochrony.

Pamiętajcie, aby podziękować Archaniołowi za pomoc.

Życzę Wam kochani wszelkiej pomyślności na Nowy 2021 Rok – Autor: Ewa Rożnowska

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply