RYTUAŁ MIŁOSNY

AMOR VINCIT OMNIA – MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻA WSZYSTKO” – WERGILIUSZ

Miłość to nieodłączny element naszego życia. Pragniemy kochać i być kochani, gdyż nic tak nas mocno nie motywuje i wzmacnia jak miłość.

Każdy związek czasami przechodzi gorsze momenty, bywa że pod wpływem okoliczności zewnętrznych bądź naszych wewnętrznych problemów, pojawiają się konflikty powodujące zagęszczenie atmosfery. Przyczyn może być sporo, jednak jeżeli uczucie między dwojgiem ludzi jest szczere i ma solidne fundamenty, wówczas warto pomóc sobie na nowo poczuć powiew świeżości w związku.

Pragnę podać Wam przyjemny sposób na wzmocnienie i odświeżenie energii płynących w waszych związkach. Jest to rytuał, który ma wspomóc w odbudowaniu i wzmocnieniu więzi między partnerami. Jednak zanim do tego przejdziemy, tradycyjnie opowiem Wam o BHP, podczas takich działań.

Rytuał ten jest przeznaczony dla osób w związkach małżeńskich oraz partnerskich. Ważna kwestia to taka, że rytuał nie zadziała w przypadku kiedy jesteśmy z osobą, która formalnie jest z innym partnerem. Podczas rytuału partner powinien być obecny. Wykonując wszelkie rytuały, które podaję proszę Was o to, abyście zawsze kierowali się działaniem zgodnym z prawami wolnej woli oraz prawami wszechświata i równowartości. Poniższa treść rytuału i sposób wykonania mają pozostać w tej samej nie zmienionej formie.

Rytuał ten możecie wspólnie wykonywać jako stały element wzmacniania uczuć między Wami. Może również stanowić świetną okazję do celebrowania Waszej rocznicy bądź innego ważnego dla Was wydarzenia.

Najbardziej odpowiednim momentem do przeprowadzenia tych działań jest pełnia księżyca, która w sumie obejmuje trzy dni, dzień przed kulminacją pełni oraz dzień po. W te dni działanie rytuału jest najsilniejsze.

Dzień przed wykonaniem tego rytuału należy wysprzątać mieszkanie oraz oczyścić energetycznie. Jak to dokładnie wykonać podaję dokładny opis w tym artykule: https://kodyswiadomosci.org/2020/04/09/oczyszczanie-pomieszczen-z-negatywnych-energii/ .

Jeżeli nie posiadacie białej szałwi, możecie zapalić białą świecę dzień przed wykonaniem rytuału i pozwólcie jej się wypalić do końca.

Co potrzebujecie do wykonania rytuału miłosnego:

– świeca prosta biała,

– świeca prosta różowa,

– świeca prosta czerwona,

– olejek różany, jaśminowy lub waniliowy

– płatki róży lub róża w wazonie

– czerwone wino

– dwie lampki do wina,

– podstawki do świec, dla każdej osobny talerzyk bądź podstawek lub świecznik.

Wykonanie rytuału:

W dzień pełni, przed podejściem do rytuału wykąpcie się. Następnie dobrze jest wydzielić jakieś miejsce czy to będzie komoda, czy mały stolik na stworzenie ołtarza do położenia akcesoriów rytualnych. Na tym ołtarzu połóżcie wszystkie składniki, które wyżej podałam. Dodatkowo możecie umieścić na nim talerzyk z Waszymi ulubionymi owocami i wspomnianymi płatkami róż.

Na początek weźcie wszystkie świece i każdą po kolei będziecie namaszczać wybranym przez was olejkiem. Pierwszą w ręce bierzemy białą świecę i odrobiną olejku smarujemy ją od dołu do góry wymawiając następujące słowa:

„Tu i teraz naładowuję cię energią czystości i niewinności, abyś pomogła mi w osiągnięciu celu w bezpieczny i nie krzywdzący dla nikogo sposób”.

Następnie bierzecie różową świecę i tym razem namaszczając ją wypowiadacie takie słowa:

„Tu i teraz naładowuję cię energią przyjaźni, szacunku oraz harmonii w moim związku, abyś pomogła mi w osiągnięciu celu w bezpieczny i nie krzywdzący dla nikogo sposób”.

Ostatnią bierzecie czerwoną świecę i nakładając olejek mówicie:

„Tu i teraz naładowuję cię energią miłości i namiętności, abyś pomogła mi w osiągnięciu celu w bezpieczny i nie krzywdzący dla nikogo sposób”.

Tak przygotowane świece po kolei odpalacie, zgodnie z kolejnością namaszczania. W związku z tym najpierw zapalcie białą, potem różową a na koniec czerwoną świecę. Podczas odpalania świec wypowiadajcie następującą formułę:

„Niechaj ogień święty oczyści i rozpali nasz związek czystą miłością, która jest w nas”.

Po odpaleniu wszystkich świec nalejcie wino do kieliszków, ale nie pijcie go od razu. Niech wino postoi wśród świec i kwiatów oraz owoców przez jakiś czas. Świece mają wypalić się do końca. Po około 10 minutach możecie zacząć pić wino oraz jeść owoce. Natomiast resztki świec, które pozostaną po wypaleniu należy zakopać w ziemi, żaby ugruntować rytuał na płaszczyźnie ziemskiej.

Jest to bardzo przyjemny rytuał, który może stanowić dobry pretekst do tego, aby porozmawiać i dojść do porozumienia między partnerami. Pamiętajcie jednak, aby zawsze zachować zgodność z WOLNĄ WOLĄ drugiego człowieka. Nie manipulujmy uczuciami. Rytuał może podziałać zaskakująco, więc jeżeli macie w planie go wykonać musicie zdawać sobie sprawę, że dusze partnerów ukażą swoją wolę i rezultat będzie zawsze oczyszczający. Jeżeli macie zacieśnić więzy też tak się stanie. Natomiast jeśli związek nie jest oparty na szczerości po prostu nie zadziała, albo ukaże prawdziwe intencje partnerów.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości bądź pytania do tego rytuału służę pomocą. Można zadawać w komentarzu pytania lub zgłosić się do mnie: https://www.facebook.com/kodyswiadomosci/?modal=admin_todo_tour

Ja życzę Wam owocnego czarowania i dużo miłości w życiu. (Autor: Ewa Rożnowska)

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu i linku źródłowego.

Leave a Reply